Виконавчий комітет Лиманської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 

- головного спеціаліста сектору екології та природних  ресурсів відділу житлово — комунального господарства виконавчого комітету Лиманської міської ради; 
Вимоги до претендента: громадянство України, закінчена повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи не менше 1 року, вільне користування персональним комп’ютером - рівень досвідченого користувача з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, бездоганне володіння українською мовою.Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: - заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування; заповнену особову картку  з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту; відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї (електронна декларація за 2018 р.); копію  сторінок паспорта громадянина України; додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Інформація про конкретні функціональні обов’язки та умови оплати праці надаються міською радою додатково. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.  Лиман, вул. Незалежності, 46, 2 поверх, каб. № 203. Телефони для довідок: 4-15-51.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner