Про забезпечення застрахованих осіб реабілітацією

Відповідно до рішень правління Фонду соціального страхування України з 1 січня 2018 року механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду замінило адресне забезпечення медичною реабілітацією. За січень поточного року програмою було охоплено більше 600 осіб.
Новий порядок забезпечення лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів передбачає спрощення механізму отримання відновлювального лікування для застрахованих осіб і прискорення надання соціальної послуги.
Після резолюції лікарсько-консультативної комісії щодо необхідності реабілітації за певним профілем,  пацієнта у лікарні відвідує фахівець Фонду соціального страхування для  заповнення  заявки на відновлювальне лікування. Хворому за  профілем його хвороби надається перелік санаторно-курортних закладів, затверджений Фондом соціального страхування України, для здійснення вибору.  З обраним санаторієм узгоджується наявність вільних місць і укладається тристоронній договір (між Фондом, санаторієм і хворим).
Така схема організації лікування  має на меті збільшити кількість осіб, які матимуть можливість відновити здоров’я на базі  санаторіїв.
За 2017 рік послуги з відновлювального лікування отримали 26 830 застрахованих осіб та членів їх сімей, у т.ч. 1432 дитини у супроводі дорослих.
Нагадаємо, що право на реабілітаційне лікування  в санаторно – курортних закладах має кожна застрахована особа за наявності медичних показань. Вартість відновлювального лікування 100-відсотково покривається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.
Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
(044) 206-14-39, 097-723-67-16

Прес Центр
Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner