Хто помирає в боротьбі – в серцях живе навіки!

20.02. 2018р. о 12.00 біля меморіальних дошок загиблим в АТО військовослужбовцям ЗСУ і мирним мешканцям Лиманської ОТГ розпочався мітинг «Хто помирає в боротьбі – в серцях живе навіки» з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. В заході приймають участь рідні та близькі загиблих учасників АТО, учасники АТО, керівництво міської ради, делегації трудових колективів, представники учнівської молоді, громадськості, ЗМІ. З промовою до учасників заходу звернувся перший засту-пник міського голови Ю.А. Драч.
Також протягом дня на території Лиманської ОТГ проведено:
09.00 - на цвинтарі с. Лозове - покладання вінків та квітів до меморіальної дошки загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Пронькову Р.Р.
10.00 - на цвинтарі в мікрорайоні «Північний» - покладання вінків та квітів до до пам’ятника загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Запарі Г.В.
13.30 - на цвинтарі с. Торське - покладання вінків та квітів до пам’ятника загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Бражнику В.А.
14.00 - на перехресті автошляхів смт Ямпіль — с.Озерне — с. Закітне покладання вінків та квітів пам'ятного знаку загиблим українським воїнам — визволителям населених пунктів Лиманщини від сепаратистських збройних формувань;
14.30 - в с. Закітне покладання вінків, квітів до пам'ятного знаку загиблим українським воїнам — визволителям населених пунктів Лиманщини від сепаратистських збройних формувань
 

Прес Центр
Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner