Вітання міського голови з Днем працівників сільського господарства України

 

Шановні працівники сільського господарства Лиманської громади, вельмишановні ветерани галузі!Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! 
З давніх-давен Лиманщина славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми з міцними сільськогосподарськими традиціями. Кожен рік чисельна когорта аграріїв Лиманської громади демонструє видатні досягнення у виробництві. Від результатів вашої діяльності значною мірою залежить добробут нашої громади, процвітання України. 
Шановні хлібороби, механізатори, тваринники, організатори агропромислового виробництва, вас відрізняє любов до рідного краю, шана до землі, дбайливе ставлення до джерела природного багатства громади. Завдяки вашим працьовитим рукам колоситься золотиста нива Лиманщини та розвивається сільське господарство. 
У ваше професійне свято прийміть слова подяки за вашу нелегку працю та щирі побажання, аби і надалі ниви Лиманщини рясно колосились, усі плани втілювались у життя, а врожаї були лише щедрими! Нехай природні стихії обходять стороною, а ваші родини живуть у добробуті та при доброму здоров’ї! 

Міський голова                                                        Петро Цимідан
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner