Кубок Донецької області з кікбоксингу

27-28 жовтня 2018 року в місті Курахове пройшов Кубок Донецької області з кікбоксингу. Від нашого міста приймали участь 14 спортсменів «Спортивного клубу «Фенікс  ДПМ», які показали наступні результати. Переможцями стали : Дудка Вадим,  Алексєєв Кирило, Федоренко Данило , Квітницький Артем, Поважний Сергій, Сорока Олександр, Глущенко Софія, Логачов Єгор. Призерами стали Логачов Єгор (3 місце), Веретенніков Дмитро (2 других місця). Марченко Вадим (2 других місця), Сорока Віталій (2 місце та 3 місце), Криворучка Вен’ямін (3 місце), Носулько Данило (3 місце), Березюк Ярослав (3 місце).
Доречі , незабаром наші спортсмени приймуть участь в чемпіонаті світу з кікбоксингу WKA (дорослі, юніори , юнаки), який відбудеться  з 01 по 04 листопада в Італії (м. Рим).
Побажаємо їм перемоги та успішного виступу!