ChildFund Deutschland e.V. оголошують конкурс проектів серед підприємців на створення та розвиток соціальних підприємств.

 

Відділ інвестиційної діяльності виконавчого комітету міської ради повідомляє, що Фонд Східна Європа та німецька Громадська організація ChildFund Deutschland e.V. оголошують конкурс проектів серед підприємців на створення та розвиток соціальних підприємств як інструменту вирішення соціально-економічних проблем на Сході України та посилення економічної спроможності населення, яке постраждала від наслідків війни, внутрішньо переміщених осіб та приймаючих громад. До участі в конкурсі запрошуються підприємці з Одеської, Харківської, Донецької та Луганської областей.Підтримку буде надано для реалізації соціальної цілі підприємства в процесі бізнес-діяльності.
Критерії вибору проектів-переможців конкурсу:
- наявність соціальної складової в діяльності підприємства з описом цільової аудиторії, підкріпленої результатами досліджень та опитувань;
- реалістичність бізнес-ідеї, її узгодженість з проблемою, яку вирішує підприємство в рамках своєї діяльності;
- реалістичність прогнозу досягнення підприємством певного рівня дохідності або досягнення точки беззбитковості;
- збалансований бюджет.
Загальний бюджет конкурсу - 650 000 грн. Максимальний бюджет одного проекту в рамках конкурсу – 130 000 грн. Строк реалізації проекту - 4 місяці, орієнтовно - з 15 листопада 2018 року до 15 березня 2019 року. Комплект документів, який подається на участь у конкурсі:
1. Аплікаційна форма;
2. Логічна матриця;
3. Детальний бюджет проекту;
4. У разі наявності реєстрації юридичної особи, копії реєстраційних документів підприємства чи ФОП;
5. У разі відсутності реєстрації на момент подачі заявки, копія паспорту та ідентифікаційного коду заявника;
6. Резюме ключових виконавців;
7. Листи підтримки від партнерів у реалізації проекту (у разі наявності).
Останній термін подання заявок – 22 жовтня 2018 року. Заявки повинні бути надіслані електронною поштою на адресу mzakharchenko@eef.org.ua з поміткою у темі листа «Конкурс грантів для соціальних підприємців». 
Розгляд заявок буде здійснюватися незалежною радою експертів. Рішення про підтримку проектів буде прийняте до 10 листопада 2018 р. 
Детальна інформація про конкурс за посиланням:
https://www.gurt.org.ua/news/grants/48688/?deadline=1 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner