Представники Лиманщини взяли участь у обласному святкуванні Дня захисника України.

 

14 жовтня 2018 р., у м. Краматорськ в парку імені Пушкіна на честь Дня захисника України відбулися святкові обласні заходи, в яких взяла участь делегація Лиманської ОТГ на чолі з керівництвом міста.
Урочисті розпочались з привітань в режимі онлайн з Києва Президента України Петра Порошенка, голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, Головнокомандувача Операцією об’єднаних сил Сергія Наєва, керівництва міста та запрошених гостей. 
Свято продовжилось грандіозним святковим маршем за участі військовослужбовців, високопосадовців, мешканців міста Краматорськ та гостей заходу. Зранку працювала виставка унікальних зразків озброєння та військової техніки. У парку також пройшов обласний турнір з армспорту, експозиція майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Місто майстрів», флеш-моб духових оркестрів, козацький квест «Ми – юні захисники України», показові виступи козацьких традицій, дитяча легка атлетика за програмою IAAF, патріотичний вишкіл «Теренова гра».
Зараз для всіх присутніх співають популярні українські гурти Ivan NAVI, BARABANOVA, Карпатська Тайстра, Астрая та Анжеліка Рудницька. Ведучий заходу – Володимир Талашко, а також відбудеться показовий виступ вихованців ОСДЮСШОР з велоспорту.
Родзинкою вечора стане запальний концерт українського рок-гурту Kozak system. 
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner