Відбувся конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

 

9 жовтня у будівлі управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради відбувся конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Лиманської міської ради Донецької області №2.
Конкурсна комісія, під головуванням Юлії Гамаюнової — заступника міського голови міськради, провела конкурсний етап, що складався з двох складових:
1. Іспит на знання законодавства України в сфері загальної середньої освіти та перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.
2. Публічна та відкрита презентація кандидатами перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
Перед проведенням засідання члени конкурсної комісії мали можливість ознайомитись з біографічною довідкою претендента, його перспективними планами розвитку закладу, що будуть представлені на розсуд комісії на публічній презентації.
Наступним кроком комісії буде оцінювання відповідей та підбиття підсумків письмового іспиту конкурсанта та визначення переможця конкурсу.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner