Стратегія розвитку Лиманської ОТГ до 2025 року

Розміщення матеріалів роботи Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025 року:
https://edisk.ukr.net
логін: don_obl_sp_budget_2015
пароль: don_obl_sp_budget_2015
папка: Лиман_ОТГ_2017

23.06.2017 року в малій залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулася нарада за участі консультанта Асоціації міст України Андріяна Фітьо, на меті якого було роз’яснити присутнім про важливість розроблення стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади. Стратегія розвитку міста – це документ, який визначає основні напрямки розвитку громади, завданнями якої є зростання економіки громади та покращення якості життя лиманців. Стратегія як документ буде включати в себе бачення майбутнього Лиманської ОТГ, пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, ключові ініціативи та план їх впровадження.
В нараді взяли участь представники відділів та управлінь виконавчого  комітету міської ради, старости, представники головних галузей промисловості, громадськість (всього 25 осіб). Нарада пройшла цікаво і змістовно. На наступній нараді вирішено визначити шляхи створення стратегії.

02.08.2017 року в малій залі засідань виконавчого комітету міської ради за участі експерта Асоціації міст України Андріяна Фітьо, Лиманського міського голови Петра Цимідана відбулася нарада щодо розробки стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади.В нараді взяли участь представники відділів та управлінь виконавчого  комітету міської ради, старости, представники головних галузей промисловості, громадськість (всього близько 30 осіб). Андріян Фітьо ознайомив присутніх із шляхами створення стратегії. Відповів на найболючіші питання присутніх. Вирішено розпочати роботу щодо розробки стратегії, всебічно охопити найвіддаленіші регіони Лиманської об’єднаної громади. Створена робоча група щодо розробки стратегії проаналізувала пропозиції населення та підприємців і основні ідеї стратегічного розвитку.Нарада пройшла в конструктивному діалозі.

В межах «Програми з відновлення та розбудови миру», що реалізується за підтримки Програми розвитку ООН, розпочато роботу щодо розроблення Стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади.
З метою визначення пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади, 14.09.2017 року – 15.09.2017 року проведено опитування мешканців с. Ямпіль, с. Зарічне, село Соснове.
З метою визначення основних проблем та перспектив розвитку підприємництва громади 18.09.2017 року проведено опитування підприємців.
Підприємці були поділені на 3 групи, з якими працювали 2 інтурв’юери. Питання анкети відображали економічний стан Лиманської об’єднаної громади в цілому та розвиток підприємницької діяльності.
Надана інформація буде представлена в узагальненому вигляді та врахована при визначенні стратегічних цілей і завдань.

Перше засідання робочої групи.

4 жовтня Лиманську міську раду відвідав Володимир Проскурін — консультант ПРООН зі стратегічного планування. Визначивши єдине бачення громади, з чого складається життя краю та що допоможе втілити в життя картинку “щасливого міста”, робоча група розпочала роботу.
“Ми цю роботу ніколи не робили, але для успішного результату у нас є все: консультанти ПРООН, спеціалісти. Будемо залучати ці всі ресурсі у режимі постійного спілкування та співпраці” - звернувся до присутніх заступник міського голови Володимир Фесенко.
“Сьогодні ми розпочинаємо важливий процес. У нас є 3 зустрічі, в тому числі сьогоднішня, по закінченню яких ми отримаємо готовий продукт. Стратегічне планування такий інструмент, що якщо його зробити добре, то залишиться лише коригувати плани та вносити зміни, внутрішні та зовнішні, раз на рік збирати робочу групу та аналізувати виконане та над чим ще треба працювати. Зараз ми визначимо адекватне бачення громади, з чого складається цей погляд та що допоможе нам втілити позитивну картинку Лиманщини”, - зазначив Володимир Проскурін.
Впродовж дня робоча група опрацювала такі питання: методологія та процес стратегічного планування; місія та стратегічне бачення розвитку громади; ідентифікація проблем та їх рейтингування; аналіз та структурування проблем, визначення напрямів розвитку громади; формування профілю громади. Присутні говорили про найближчі завдання — розподіл ролей та відповідальності між членами робочої групи.

Протокол №1 засідання робочої групи
Протокол №2 засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025
Протокол №2 засідання робочої групи з питань безпеки Лиманської ОТГ
Протокол №3 засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025

Протокол №4 засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025

Протокол №5 засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025

 

В межах «Програми з відновлення та розбудови миру», що реалізується за підтримки Програми розвитку ООН, проведено роботу щодо розроблення Стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади до 2025 року.
Проект «Стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади до 2025 року” розроблено методом “співучасті”, що базується на довготривалому партнерстві із залученням експертів. Концепція методу побудована на колективній участі громади та формуванні групи професіоналів з громадських лідерів, представників бізнесу та влади, пересічних громадян, а також залучених незалежних експертів.
На підставі рішення засідання робочої групи, згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №79 від 31.03.2016 року «Про затвердження Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації»,  прийнято рішення виконавчого комітету міської ради №349 від 17.10.2018 року «Про проведення консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади до 2025 року».

Інформацію, щодо громадського обговорення розміщено в міській газеті та офіційному сайті міської ради. 
З проектом Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025 року можна ознайомитися на офіційному сайті Лиманської міської ради у розділі «Стратегія розвитку ОТГ» за посиланням http://krliman.gov.ua/uk/page/strategiya-rozvitku-otg

Пропозиції з приміткою “Стратегія розвитку” приймаються до 19.11.2018 р:
- в приймальню міського голови за адресою: м. Лиман, вул. Незалежності, 46, приміщення виконавчого комітету міської ради, ІІ поверх;
- на електронну пошту: rada@krliman.gov.ua (приймальня міського голови);
- на електронну пошту: liman-ekonotd@ukr.net (відділ економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету міської ради).
Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, надаються за тел. 4-12-39, 4-23-01 (відділ економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету міської ради, приміщення виконавчого комітету міської ради, м. Лиман, вул. Незалежності, 46, ІІІ поверх).
23.10.2018 року розпочато проведення обговорення проекту Стратегії з громадськістю, де були присутні близько 70 осіб – представників органів самоорганізації населення. Розглянуто Проект Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025 року та основні заходи реалізації Стратегії на період 2019-2021 роки  (перший етап реалізації). 

Проект Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025 року буде подано на затвердження сесії міської ради, яке відбудеться 22 листопада 2018 року.
 

 

 

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner