12.09.2020 р. у ЦКД м. Лиман відбувся фінал щорічного конкурсу “Людина року”

 

Шляхом сліпого жеребкування визначені переможці у 18 номінаціях. Переможцям вручено дипломи, статуетки “Ніка”, стрічки “Людина року” та пам’ятні подарунки. Номінантів привітав перший заступник міського голови Ю.А. Драч.
Фінал конкурсу супроводжувався концертною програмою за участі колективів художньої самодіяльності міста. У заході взяли участь номінанти конкурсу та гості близько 70 осіб. 
Переможцями стали:
    • «Залізничник господарства перевезень року»: 
      Руденко Олександр Юрійович - складач поїздів 6 розряду структурного підрозділу «Станція Лиман» структурного підрозділу «Станція Лиман» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;
      
    • «Залізничник локомотивного господарства року»:
      Худолій Артем Анатолійович - майстер локомотивного депо дільниці І групи структурного підрозділу «Лиманське локомотивне депо» регіональної філії  «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;
      
    • «Залізничник колійного господарства року»:
      Лавренко Наталія Станіславівна — технік 2 категорії дільниці з поточного утримання колії № 3 структурного підрозділу «Лиманська дистанція колії» регіональної філії  «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;
      
    • «Залізничник господарства приміських пасажирських перевезень року»:
      Слєпченко Ігор Леонідович - бригадир (звільненому) підприємств залізничного транспорту 6 розряду структурного підрозділу «Лиманське моторвагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»; 
      
    • «Залізничник вагонного господарства року»:
      Шевченко Юлія Анатоліївна - оглядач вагонів 4 розряду  структурного підрозділу «Лиманське вагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»; 
      
    • «Залізничник господарства електрифікації  року»:
      Аверін Сергій Анатолійович - старший електромеханік (електропостачання) дільниці І групи структурного підрозділу «Лиманська дистанція електропостачання» регіональна філія  «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»; 
      
    • «Залізничник господарства автоматики року»:
      Корчагін Валентин Анатолійович - старший електромеханік дільниці структурного підрозділу «Лиманська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії  «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;  
      
    • «Працівник освіти року»: 
      Барабаш Любов Миколаївна - директор Шандриголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
       
    • «Працівник охорони здоров’я року»: 
      Сериця Лариса Валентинівна- лікар, медичний директор Комунального некомерційного підприємства “Лиманська центральна районна лікарня”;  

    •  «Фізична культура і спорт»: 
      Дерев’янко Павло Михайлович - інструктор Фізкультурно-спортивного клубу “Локомотив”, Заслужений тренер України з кікбоксингу WKA;

    • «Діяч культури та мистецтва року»: 
       Діденко Любов Григорівна — керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва міського будинку культури “Відродження” смт. Дробишеве;
       
    • «Молодь Лиманщини»: 
      Паршин Олександр Володимирович - майстер структурного підрозділу «Лиманське локомотивне депо» регіональної філії  «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;
    •  «Підприємець року»: 
      Синяк Оксана Вікторівна - Фізична особа-підприємець;

    • «Аграрій року»: 
      Андруник Дмитро Михайлович- директор ТОВ “АПФ “Ставки”; 
       
    • «Лідер органів самоорганізації населення»: 
      Капшук Олена Василівна - голова мікрорайону “Щурове”; 
      
    • «Соціальний працівник року»: 
      Войтова Надія Павлівна - інспектор з кадрів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Лиман;

    • «Професіонал року у комунальній сфері»: 
      Кашин Михайло Сергійович - прибиральник територій Комунального підприємства “Лиманський “Зеленбуд””; 
      
    • «Юний талант»: 
      Макаров Олександр Вадимович - учень Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. 
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner