Звернення мешканця


Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», кожний громадянин має право звернутися до керівництва виконавчого комітету Лиманської міської ради з питань, що відносяться  до компетенції міської ради.
Свої звернення Ви можете направити поштою за адресою: 84406, м. Лиман, вул. Незалежності, 46, або подати особисто у загальний відділ виконавчого комітету міської ради (1 поверх, кабінет №104) з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 12.00 та з 12.30 до 16.30

У виконавчому комітеті Лиманської міської ради з понеділка  по п'ятницю з 15.00 до 16.00 по телефону 4-15-86 функціонує «Телефон довіри»  для надання громадянам інформаційно-консультативної та оперативної допомоги у вирішенні порушених ними питань.

 

Інформація щодо електронних звернень

Шановні відвідувачі сайту!                           

Інформуємо вас про те, що відповідно до частини шостої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). Отже, електронне звернення є різновидом письмового звернення.

Водночас звертаємо вашу увагу на те, що згідно з частиною сьомою статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні громадянина має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надісланні електронного звернення не вимагається.
З урахуванням викладеного підпис громадянина в електронному зверненні може бути відсканованим, сфотографованим тощо. Звичайно опрацьовуються електронні звернення громадян, підписані з застосуванням електронного цифрового підпису.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, відповідно до частини восьмої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» буде повернуто вам із відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Звернутися за допомогою електронної пошти: mail@krliman.gov.ua

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner