з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору

 

Шановні земляки!
Увесь цивілізований світ знає, що Голодомор — геноцид проти Українського народу, вчинений тоталітарним режимом з єдиним наміром: знищення українців як нації — злочин проти людяності!
Жахливі лихоліття у історії нашого народу — результат штучного масового голоду, що призвів до загибелі мільйонів українців. Небачений масштаб злочину, правда про втрати, які можна порівняти лише з втратами нашого народу в Другій світовій війні, - старанно приховувались. Свідомий акт геноциду проти української нації злочинно замовчували, у той час як тихою смертю вимирали цілі сім’ї чесних українських трударів... 
Можна спустошити бібліотеки та передрукувати книжки, але не можна викреслити з історії Голодомор — наслідок тривалої боротьби українського національного руху проти більшовиків. Це був свідомий і цілеспрямований терор голодом, розрахований на придушення опору українців проти комуністичної влади і фізичного знищення усього українського. Два злочини: геноцид українського народу тоді, та агресія на Донбасі зараз переплелися на сторінках історії боротьби України за свою соборність та незалежність.
Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму! З кожним новим поколінням українці повинні берегти пам’ять про кожного закатованого, кожного загиблого, і нехай цей біль згуртує нас та надасть сили для зміцнення кордонів власної землі, незалежності та ідентичності! 
Бажаю, щоб на столах лиманців завжди був хліб, а наші діти ніколи не дивились голодними очима на світ. Хай оберігає нас Господь, хай оберігає Україну. 

Міський голова                        Петро Цимідан

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner