В Лимані завершився чемпіонат області з велоспорту на шосе.


З 13 по 16 вересня в Лимані відбувся чемпіонат і Кубок Донецької області з велоспорту  на шосе серед юнаків та дівчат і відкрита першість міста Лиман під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». В змаганнях прийняло участь понад 60 юних велосипедистів з Маріуполя, Бахмута, Краматорська, Слов’янська, Покровського району і Лиману. Програма змагань передбачала індивідуальну гонку на час 10 км, групову гонку, гонку-критеріум (гонка по городу по очкам) та гонку на час на 500 м для самих маленьких спортсменів.
Результати змагань:
Індивідуальна гонка на час 10 км
Юнаки 2004-2005 р.н.     
1. Лобачов Кирило Лиман ОСДЮСШОР
2. Орліченко Максим    КДЮСШ «Атлетик» Маріуполь
3. Діденко Герман    Лиман ОСДЮСШОР
Юнаки 2002-2003 р.н.    
1. Туча Іван КДЮСШ «Атлетик» Маріуполь
2. Яковлев Єлисей ДВУОР ім. Бубки
3. Зайцев Артем    ОСДЮСШОР- ДВУОР ім. Бубки
Дівчата 2004-2005 р.н.    
1. Серік Анна    Лиман ОСДЮСШОР
2. Стоецька Ніна КДЮСШ «Атлетик» Маріуполь
3. Елісєєва Валерія    Лиман ОСДЮСШОР
Дівчата 2002-2003 р.н.    
1. Олійник Ганна ОСДЮСШОР-ДВУОР ім. Бубки
2. Пузік Аліна    ОСДЮСШОР–ДВУОР ім. Бубки
3. Буловкіна Анастасія    ДВУОР ім. Бубки
Групова гонка
Юнаки 2004-2005 р.н.    
1. Лобачов Кирило     Лиман ОСДЮСШОР
2. Ярема Августин    Лиман ОСДЮСШОР
3. Беліч Даніель    Краматорськ ОСДЮСШОР
Юнаки 2002-2003 р.н.    
1. Туча Іван КДЮСШ «Атлетик» Маріуполь
2. Зайцев Артем    ОСДЮСШОР- ДВУОР ім. Бубки
3. Гришин Ілля ДВУОР ім. Бубки
Дівчата 2004-2005 р.н.    
1. Серік Анна Лиман ОСДЮСШОР
2. Стоецька Ніна КДЮСШ «Атлетик» Маріуполь
3.Максимчук Христина КДЮСШ «Атлетик» Маріуполь
Дівчата 2002-2003 р.н.    
1. Олійник Ганна ОСДЮСШОР-ДВУОР ім. Бубки
2. Пузік Аліна ОСДЮСШОР–ДВУОР ім. Бубки
3. Голубоцька Аліна    ОСДЮСШОР–ДВУОР ім. Бубки
Гонка-критеріум
Юнаки 2004-2005 р.н.    
1. Лобачов Кирило Лиман ОСДЮСШОР
2. Ярема Августин    Лиман ОСДЮСШОР
3. Казмирчук Дмитро    Лиман ОСДЮСШОР
Юнаки 2002-2003 р.н.    
1. Туча Іван КДЮСШ «Атлетик» Маріуполь
2. Зайцев Артем    ОСДЮСШОР- ДВУОР ім. Бубки
3. Яковлев Єлисей ДВУОР ім. Бубки
Дівчата 2004-2005 р.н.    
1. Серік Анна Лиман ОСДЮСШОР
2. Стоецька Ніна КДЮСШ «Атлетик» Маріуполь
3. Кузема Дар’я    ДВУОР ім. Бубки

В міських змаганнях «Хто ти, майбутній олімпієць?»  серед  самих маленьких велосипедистів місця розподілились наступним чином:
Хлопчики 2006 р.н. та молодше:
1.    Лиманський Рустам        Лиман ОСДЮСШОР
2.    Зіновьев Антон   Лиман ОСДЮСШОР
3.    Зінченко Владислав    Лиман ОСДЮСШОР
Дівчата 2006 р.н. та молодше:
1.    Дзиман Єлизавета    Лиман ОСДЮСШОР
2.    Чурзіна Ірина   Лиман ОСДЮСШОР
3.    Літвиненко Каміла    Лиман ОСДЮСШОР 
Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації і Відділу національно-патриотичного виховання, молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради. Призери отримали пам’ятні призи, а кожен учасник змагань отримав солодощі.

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner