Лиманські дзюдоїсти вдало виступили на чемпіонаті Донецької області з дзюдо в м. Миколаївка

05 грудня 2021 року в м. Миколаївка відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо в трьох вікових категоріях. Спортсмени Лиманської громади показали відмінну боротьбу та потрапили до трійки лідерів, виборовши 5 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалей поступившись тільки за бронзовими нагородами другим загальнокомандним місцем спортсменам зі Слов’янська. Кращою стала команда з Покровська (9 золотих нагород).
На цих змаганнях було приємно зустріти в минулому вихованців лиманської школи дзюдо, а зараз - наставників та тренерів юних спортсменів-дзюдоїстів Сировацьку (Трет’якову) Катерину, Чудника Нікіту, Прихидного Павла та члена національної збірної України Шилову Аліну.
Вітаємо юнаків та дівчат та їх тренерів з досягнутими результатами!