Дівчата з команди «Багіра» - переможці чемпіонату ГО «Донецька ТО ВФСТ «Колос» з футзалу серед команд дівчат

27 березня 2021 року у місті Слов’янськ на спортивній базі «Локомотив» міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбулися фінальні змагання чемпіонату ГО «Донецька ТО ВФСТ «Колос» з футзалу серед команд дівчат (молодь). У турнірі взяло участь  п’ять команд, які за коловою системою в одне коло виборювали звання переможців та призерів чемпіонату.
У цікавій та безкомпромісній боротьбі перемогу святкувала команда «Багіра» - 1 -ДЮСШ міста Лиман. Другу сходинку посіли дівчата колективу «Шахтар» - «Добропільчанка» Добропільської ОТГ, третю сходинку посіла команда «Багіра» - 2 -ДЮСШ Лиманської ОТГ. Четверте та п’яте місце розподілились між командами «Шахтар» міста Білецьке та «Колос» с Білокузьминівка Костянтинівської ОТГ.
Вітаємо команду «Багіра»-1-ДЮСШ та її тренера Олександра Резнікова!