Новини спорту

Дзюдоїсти Лиманщини – переможці та призери обласних спортивних змагань
29-30 січня 2021 року  м. Миколаївка приймала відкритий турнір з дзюдо серед  дівчат " ONLI GIRLS". В цих змаганнях взяли участь 212 спортсменок з 10 областей України.  14 лиманських  дзюдоїсток, вели боротьбу за право бути найсильнішими у своїх вагових категоріях. Сотник Вікторія і Гринько Єлизавета стали чемпіонками на цих стартах. Архипова Софія и Сєрокурова Анна завоювали срібні нагороди. Бронза дісталась Незнаєвій Альоні, Сімінченко Дар’ї та Лисенко Олександрі. Донецька область за підсумками змагань посіла 2 загальнокомандне місце.
Юнаки- дзюдоїсти в цей час відвідали м. Краматорськ, де проходив чемпіонат Донецької області з боротьби самбо. Рєзніков Михайло, Іванисенко Микола і Ніколаєнко Олександр завоювали бронзові нагороди.

Лиманські волейболістки – срібні призерки Чемпіонату Донецької області

28-31.01.2021 року в м. Лиман відбувся Чемпіонат Донецької області та традиційні "Хрещенські ігри" з волейболу серед жіночих команд. У підсумку переможцями та призерами стали команди: