Золото всеукраїнських змагань

У місті Кам’янець – Подільську  Хмельницької області на паркеті фізкультурно-оздоровчого комплексу міста відбулися фінальні змагання Першості України ВФСТ «Колос» з футзалу серед команд дівчат 2003-2004 років народження та 2005-2006 років народження. Нагадаємо, що після відбіркового етапу команди від Донецької області – «Багіра» здобули право грати у фіналі.
Вісім команд у старшій та вісім команд у молодшій віковій категорії боролися за звання переможців Всеукраїнських змагань. Наші старші дівчата команди «Багіра» у грі –новому етапі перемогли команди «Сугатинка» (Вінницька обл.) з рахунком 2:0; «Колос» (Херсонська обл.) – 5:0; «Колос» (Львівська обл.) – 3:2; і посіли перше місце в групі «Б». Друге місце посіли спортсменки з Львівської області. У групі «А» перше місце виграли дівчата команди «Ковельчанка» (Волинська обл.), друге – ДЮСШ (Житомирська обл.).
За Регламентом змагань далі команди грали півфінали. «Багіра»(Донецька обл.) переграла ДЮСШ (Житомирська обл.) – 5:2, у другому матчі «Колос» (Львівська обл.) перемогла «Ковільчанку» (Волинська обл.) – 4:1, Матч за третє місце: «Ковельчанка» - ДЮСШ – 3:1.
За підсумками зіграних матчів  другий рік поспіль команда «Багіра» (Донецька обл., м. Лиман) стає переможцем Всеукраїнських змагань. Молодці!
За підсумками змагань кращими гравцем турніру визнано Чувилка Карину («Багіра» м. Лиман). Її нагороджено цінним подарунком, грамотою, медаллю організаторів змагань. Команду ж нагороджено кубком, дипломом, а гравців грамотами і медалями: склад команди- Валерія Тюхтій, Альбіна Юденко, Аліна Кузенко, Софія Скицька, Юлія Вялих, Анастасія Хімінець, Юлія Бундюк, Дар’я Запара, АннаТимофєєва, Анастасія Грітченко, Карина Чувилка, тренер Олександр Вікторович Резніков.
Молодші дівчата 2005-2006 років народження  «Багіра» (Донецька обл. м. Лиман) посіла третю сходинку і вибороли бронзові нагороди: Єлизавета Альошина, Анна Дюбкова, Ангеліна Голік, Поліна Ігнатенко, Дар’я Левковська, Анастасія Контуді, Єлизавета Водяшина, Ангеліна Тендітна, Ольга Катасонова, Катерина Чуприна, тренер О.В. Резніков. Доречі у минулому році дівчата цієї категорії посіли сьоме місце. І цей сьогоднішній результат є досягненням молодих футзалісток. Дівчат нагороджено: команду – кубком, дипломом, а гравців грамотами і медалями організаторами змагань. Спеціальний приз для збірної Донецької області вручили господарі майданчика – футбольний м’яч з символікою «Шахтар» (м. Донецьк).