Змагання з міні-футболу

Змагання з ЗФП в рамках Спартакіади шкіл відбулися 04 жовтня 2020 р. на базі Лиманської ЗОШ № 4
Переможцем змагань стала команда юнаків та дівчат Лиманської ЗОШ № 4, на другому місці – команда НВК Гімназії,  бронзовий призер змагань – команда Лиманської ЗОШ № 3. Загальна кількість команд навчальних закладів – 13. До програми змагань входили стрибки в довжину з місця, біг 30 метрів, човниковий біг, підтягування на перекладині для юнаків, піднімання тулуба в сид за 30 секунд для дівчат. Команда-переможець та призери нагороджені Кубками, медалями та дипломами управління освіти, молоді та спорту.

Змагання з міні-футболу серед дівчат в рамках Спартакіади серед загальноосвітніх навчальних закладів
03 жовтня 2020 року на спортивній базі НВК «гімназія - ЗОШ І ступеня» відбулися змагання з міні-футболу серед дівчат в рамках Спартакіади серед загальноосвітніх навчальних закладів ,  в якій взяли участь 7 команд шкіл: ЗОШ №2, ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, Гімназія, Дробишевська ЗОШ, Ямпільський НВК,  Шандриголівська ЗОШ. За підсумками ігор переможцем змагань стала команда ЗОШ № 4, на другому місці - команда ЗОШ № 2, бронзовим призером змагань стала команда ЗОШ № 3. Переможець та призери були нагороджені дипломами, медалями та футзальними м’ячами.