Лиман дізнався імена переможців конкурсу “Людина року — 2019”!


12 вересня, напередодні головного свята всіх лиманців — Дня народження міста, відбувся традиційний конкурс “Людина року”.
Відкрив церемонію нагородження Лиманський міський голова Петро Цимідан: “Усі люди, які вийдуть сьогодні на цю сцену, усі, хто брав участь у відбірковому етапі, кожен лиманець впродовж року, усі плідно працювали та здобували вагомі професійні досягнення в економічній, соціальній, культурній, науковій і громадсько-політичній діяльності. І я хочу подякувати кожному за те, що ви робите для громади. Хочу звернутися до номінантів конкурсу — вже те, що ви стали номінантами цього конкурсу, говорить про високу оцінку вашої праці колегами по роботі!”
За допомогою очільників міста, представників старостинського апарату, керівного складу виконавчого комітету міської ради та, звичайно ж, фортуни, шляхом сліпого жеребкування серед 54 номінантів цьогорічного конкурсу виявили переможців 18 номінації. Ними стали:

«Залізничник господарства перевезень року»:
Тихоненко Ірина Олегівна - бригадир (звільнений) підприємств залізничного транспорту 6-го розряду структурного підрозділу “Станція Лиман” регіональної філії “Донецька залізниця” АТ Укрзалізниця;

«Залізничник локомотивного господарства року»:
Пономарчук Анатолій Анатолійович - помічник машиніста електровоза структурного підрозділу “Лиманське локомотивне депо” регіональної філії “Донецька залізниця” АТ Укрзалізниця;

«Залізничник колійного господарства року»:
Тертичний Дмитро Миколайович - начальник колійної машини структурного підрозділу “Лиманська дистанція колії” регіональної філії “Донецька залізниця” АТ Укрзалізниця;

«Залізничник господарства приміських пасажирських перевезень року»:
Дворніков Сергій Андрійович - слюсар з ремонту рухомого складу 5- го розряду структурного підрозділу “Лиманське моторвагонне депо” регіональної філії “Донецька залізниця” АТ Укрзалізниця;

«Залізничник вагонного господарства року»:
Сердюк Тетяна Валеріївна - начальник сектору охорони праці структурного підрозділу “Лиманське вагонне депо” регіональної філії “Донецька залізниця” АТ Укрзалізниця;

«Залізничник господарства електрифікації  року»:
Барабаш Олександр Володимирович - начальник дільниці 1-ї групи структурного підрозділу “Лиманська дистанція електропостачання”регіональної філії “Донецька залізниця” АТ Укрзалізниця;

«Залізничник господарства автоматики року»:
Гарькавий Володимир Ілліч - старший електромеханік дільниці структурного підрозділу “Лиманська дистанція сигналізації та зв’язку” регіональної філії “Донецька залізниця” АТ Укрзалізниця;

«Працівник освіти року»:
Глуханюк Олена Вікторівна - директор Лиманського ліцею.

«Працівник охорони здоров’я року»:
Тімощенко Микола Павлович - лікар стоматолог-ортопед, КЛПЗ “Лиманська центральна районна лікарня”;

«Фізична культура і спорт»:
Рибін Олександр Вікторович - учень Торського НВК, призер Чемпіонату Європи з гирьового спорту;

«Діяч культури та мистецтва року»:
Срібницька Галина Володимирівна - керівник народного театрального колективу “Гротеск” (ЦКД с. Рубці);

«Молодь Лиманщини»:
Хренова Марія Сергіївна - учениця 11-го класу Лиманської ЗОШ № 3,

«Підприємець року»:
Синяк Ігор Миколайович - Фізична особа-підприємець
 
«Аграрій року»:
Пономаренко Микола Васильович - головний агроном СТОВ “Дружба”

«Лідер органів самоорганізації населення»:
Бондаренко Зінаїда Василівна - заступник голови комітету мікрорайону “Східний”;

«Соціальний працівник року»:
Парфьонова Наталія Олексіївна - директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Лиман

«Професіонал року у комунальній сфері»:
Реріх Олександр Євгенович- бригадир слюсарів аварійно-відновлювальних робіт Лиманського ВУВКГ КП “Компанія “Вода Донбасу”

«Юний талант»:
Пелипенко Евелина Олексіївна - учениця НВК № 1

Для присутніх на заході жителів громади, а також номінантів, творчі колективи міста підготували приємні музичні подарунки: кращі солісти Лиманщини, разом з танцювальними колективами громади, зробили цей вечір веселим, запальним, а головне цікавим.
Всі учасники отримали дипломи про участь у міському конкурсі та пам’ятні подарунки, переможці номінацій отримали стрічки “Людина року”. Для останніх підготовлена спеціальна, “шановна” місія — вже у цю суботу вони братимуть участь у одному з епізодів святкування Дня народження нашого рідного міста.          

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner