Міні-ярмарок вакансій – ще один крок до працевлаштування!

 

З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця, пошуку досвідчених кандидатів на вакантні місця та працевлаштування на гідні посади з відповідними умовами 21 березня в приміщенні Лиманського міського  центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю Регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укразалізниця» та безробітних громадян.
Представник роботодавця – рекрутер Олена Кваша привітала учасників та надала інформацію про діяльність підприємства, вільні посади, ознайомила з умовами праці, графіком роботи, рівнем заробітної плати та вимогами до претендентів на заявлені вакансії. Окрему увагу було приділено створеному кадровому резерву в Регіональній філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укразалізниця».
“Значну увагу ми приділяємо резюме, яке надає нам пошукач, - зазначила фахівець з підбору персоналу. - Якщо в день вашого звернення ми не запропонували вам підходящу вакансію, залишайте своє резюме. При наявності вільного місця з вами зв’яжеться представник і запропонує пройти співбесіду”.
В ході проведення заходу учасники мали можливість ознайомитися з послугами державної служби зайнятості (у т.ч. з он-лайн технологіями працевлаштування) та отримати консультації  спеціалістів.
Захід пройшов дуже цікаво та інформативно. За результатами проведення ярмарку вакансій безробітні отримали рекомендації, дві особи запрошені на співбесіду безпосередньо на робочі місця задля більш детального ознайомлення з особливостями роботи.

Директор                                           Т.А. Єрьоменко

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner