Увага! Високий рівень пожежної небезпеки!

 

На Донеччині зберігається надзвичайно високий рівень пожежної небезпеки й тому виникає велика кількість пожеж на відкритих територіях. Так, протягом минулого тижня на території Лиманщини сталося 13 загорянь сухої трави та сміття, а також 3 загоряння в лісових масивах. В результаті загорянь вогнем знищено близько 3,5 га сухої трави та 0,16 га лісової підстилки. Загоряння виникали в м. Лиман, смт. Дробишеве, смт. Ямпіль, с. Рубці, с. Лозове, с. Закітне, с. Ставки. 
Крім того на території області розпочалася компанія зі збирання врожаю ранніх зернових. Рятувальники Донеччини неодноразово залучалися до гасіння пожеж на хлібних масивах. Зокрема, 28 червня у Нікольському районі вогонь знищив 2,5 пшениці, а напередодні, 27 червня, - 20 га пшениці та 30 га ячменя. У Волноваському районі знищено 1 га пшениці.
Шановні громадяни! Рятувальники Лиманщини продовжують нагадувати вам про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави, листви та сміття. Наголошуємо на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісопаркових зон, а також знаходження поблизу хлібних масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може призвести до масштабних пожеж та трагічних наслідків.
 

 

Рятувальники закликають громадян дбати про безпеку власних дітей!
Щодня в Україні виникають десятки надзвичайних подій, на яких гинуть та травмуються наші співвітчизники. Найчастіше, основною причиною нещасть стає власна недбалість громадян. І особливо прикро, коли за байдуже ставлення дорослих до правил безпеки доводиться розплачуватися здоров'ям або життям маленьких дітей.
Переважну більшість трагічних випадків без сумніву завжди спричиняє вогонь.
Так, моторошним виявися ранок понеділка 1 липня для усієї країни. У с. Чорна Окнянського району Одеської області пожежа у приватному житловому будинку забрала життя одразу чотирьох дітей 2017 та 2018 років народження. 
Цими ж вихідними на Хмельниччині, під час пожежі у житловому будинку у с. Гоголі Віньковецького району загинув 3-річний хлопчик. Ще одна дитина, віком 5 років, разом із 58-річною бабусею опинилися у лікарні.
Крім того, особливо гострою влітку є проблема безпеки під час купання. Зокрема, тільки у червні вода забрала життя 42 дітей.
Тож, аби нагадати дорослим про те, чого може коштувати байдуже ставлення до безпеки у відношенні до власних дітей, Державна служба України з надзвичайних ситуацій посилює профілактичну роботу серед населення та наголошує:
Шановні батьки!
•    Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці.
•    Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути.
•    Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.
•    Слідкуйте за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки, річки, покинуті будівлі.
Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

ДПРЗ-21 ГУ ДСНС України у Донецькій області
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner