Міжрегіональний турнір з волейболу «Кубок Лиманської громади»

З 04 по 07 квітня 2019 року в м. Лиман на спортивній базі ФСК «Локомотив» відбувся традиційний міжрегіональний турнір з волейболу «Кубок Лиманської громади» серед чоловічих та жіночих команд, який зібрав 8 чоловічих та 7 жіночих команд з Донецької, Харківської, Луганської та Дніпропетровської областей.

Чоловічі команди : м. Рубіжне, ВК «Бахмут», ДВК «Локомотив», «Артемсіль » м. Соледар, Лиман Громада, ДВУОР ім. С.Бубки, «Аматори» м. Бахмут, ВК «Покровськ». Жіночі команди: Лиман-1, Нікольський район, м. Балаклея, м. Бахмут, м. Дніпро, м. Соледар, Лиман-2.

Протягом 4 днів команди змагалися за звання найсильніших, виборюючи звання переможця.

В фінальних поєдинках, які відбулися 07 квітня 2019 року, зустрілися серед чоловічих команд:

м. Рубіжне – ВК «Покровськ» - за 3-4 місця, перемога у м. Рубіжне;

ВК «Бахмут» - «Аматори» м.Бахмут – за 1-2 місця, перемогу вибороли спортсмени ВК «Бахмут» (тренер Мирний О.В.)

Серед жінок до фіналу дійшли команди: Лиман-1, Дніпро, Нікольський район, Соледар. В наполегливій боротьбі за 3 місце команда Нікольського району поступилася команді м.Соледар. Перше місце виборювали жінки з команди Лиман-1 та команди Дніпро. Переможцем стала команда Лиман-1 (тренер Лавриненко Н.В.). Поздоровляємо наших чемпіонок!