04-06 лютого 2019 року в м. Черкаси відбувся чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років

Чудовий результат показали два наших спортсмена. Шилова Аліна в ваговій категорії  до 48 кг (15 учасників)  виборола срібну нагороду. Кочетков Данило в ваговій категорії до73 кг (56 учасників) завоював бронзову медаль, програвши в півфінальному поєдинку своєму земляку  з Маріуполя Зубенко Данилу, який став чемпіоном змагань.
Тепер  вони продовжать свої виступи на європейському рівні. В олімпійському дзюдо складна система відбору спортсменів. Їх очікує складне завдання  в боротьбі зі своїми конкурентами досягти позитивного результату на етапах Кубків Європи  та потрапити в призери, що дасть спортсменам право приймати участь в чемпіонаті Європи в Варшаві (Польща) в кінці червня.