До Лиманської міської ради завітали старшокласники

 

29 листопада, останній робочий день осені, ознаменувався цікавою зустріччю: з роботою виконкому прийшли ознайомитись Міська рада школярів.
Зустрів гостей керуючий справами виконкому Роман Малий: разом із начальником відділу з питань кадрової роботи Оленою Коровченко, вони організували екскурсію будівлею міської ради та розповіли про діяльність міського голови, депутатів громади, працівників виконкому та структурних підрозділів керуючого апарату.
У межах зустрічі, гості відвідали відділи виконавчого комітету міської ради, до яких надходить найбільша кількість звернень: ЦНАП, загальний відділ та відділ ведення Державного реєстру виборців. Окрім цього, представникам Міської ради школярів презентували новостворений бренд громади: начальник відділу інвестиційної діяльності Наталія Авдєєнко закликала кожного стати амбасадором бренду та працювати над його поширенням. Під час екскурсії керуючий справами Роман Малий підкреслив, що надзвичайно важливо гарно навчатися, мати мету та докладати максимум зусиль для її досягнення, адже з часом кожен із присутніх школярів може прийти працювати спеціалістом виконавчого комітету, депутатом міської ради чи стати міським головою. 
Але найцікавіше на школярів очікувало у кінці — вони стали справжніми депутатами та провели “засідання міської ради”. Допомогла їм у цьому, а також розповіла про роль депутатів у житті громади, начальник організаційного відділу та внутрішньої політики Клавдія Короткова. Обравши головуючу сесії, доповідачі-депутати, з конструктивними діалогами, зареєструвалися до участі у “сесії” та перейшли до порядку денного. Хлопці та дівчата Міської ради школярів вирішили провести тренінгові заняття у межах свого новорічного збору, що й підтвердили справжнім голосуванням.

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner