Про грантові програми для спеціалістів, які надають безкоштовні психосоціальні послуги

 

Міжнародна Організація з Міграції (далі – МОМ) продовжує набір учасників 
на новий проект для місцевих спеціалістів, що надають безкоштовні психосоціальні послуги населенню. До проекту МОМ за фінансової підтримки Уряду Японії 
та за організаційної підтримки Громадської організації «Центр соціально-психологічної підтримки «Ресурс»» для місцевих спеціалістів, що надають безкоштовні психосоціальні послуги населенню запрошуються спеціалісти із психосоціальної підтримки, 
що проживають в Донецькій області, які:
мають диплом про фахову освіту;
працевлаштовані у службах або установах, що спеціалізуються на наданні безкоштовних психосоціальних послуг населенню або залучені до волонтерських організацій, що надають такі послуги;
мають досвід у проведенні тренінгів, семінарів для населення;
бажають отримати нові професійні знання та навички, практичні інструменти психосоціальної роботи із постраждалим населенням.
В РАМКАХ ПРОГРАМИ ЗАПЛАНОВАНО:
ЕТАП І. ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ. Учасник має відвідати дводенний тренінг (серпень-жовтень 2018 р.). Група формується з 20 учасників. Після тренінгу учасникам буде запропоновано провести до 4 групових психосоціальних тренінгів для мешканців свого населеного пункту з метою відпрацювання набутих навичок.
ЕТАП ІІ. НАДАННЯ ГРАНТІВ*. Для учасників, які відвідали тренінг 
та планують провести щонайменше 4 тренінги для мешканців свого населеного пункту, буде наданий грант розміром до 200 дол. США у вигляді уніфікованих наборів матеріалів для ведення психосоціальної діяльності (канцелярія, роздаткові матеріали, матеріали для роботи з дітьми тощо).
ЕТАП ІІI. КОНСУЛЬТАТИВНА ПІДТРИМКА. Для кожного учасника проекту буде надано експерта для супервізійного супроводження та підтримки.

*Грант надається виключно у вигляді уніфікованого набору та не передбачає виплату заробітної плати учасникам програми.
Щоб долучитися до програми, потрібно заповнити заявку (додається) 
та відправити на електронну адресу: resource14zp@gmail.com, oyershova@iom.int або gchurkina@iom.int до 31 серпня 2018 р. або звернутися до контактних осіб з Центру соціально-психологічної підтримки “Ресурс”: Анастасія Жидкова: 067-618-21-36, Вікторія Петрова: +38(068)2545959; Міжнародної організації з міграції:
Єршова Ольга – +38(095)2715362, +38(067)6732552, Чуркіна Ганна – +38(050)4227581, +38(067)4464958.

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Відбір відбувається на конкурсній основі – подання заявки не гарантує, участь у тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner