Про конкурс проектів на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців

 

5  вересня 2018 року Британська Рада запускає п'ятирічну програму Creative Spark, що  виділятиме гранти до 50 тис євро на розвиток підприємницьких навичок 
у студентів та підприємців-початківців в Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії та Грузії. Проекти в рамках програми зможуть реалізовувати університети cпільно із неурядовими організаціями, національними органами в секторі креативних індустрій у партнерстві з вищими навчальними закладами Великої Британії. 
Мета Creative Spark – запровадити успішний британський досвід серед країн-учасниць програми через формати партнерства між університетами та інституціями сектору креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark. Фінансування може охоплювати  різноманітні тренінги та події з розвитку підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців: від пітчингу ідей 
та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності. Грантову заявку подають університети або організації із Великої Британії. Адмініструє грант британська сторона партнерства.
Британська Рада заохочує навчальні установи,  неурядові організації та міські державні адміністрації до подання проектів на конкурс об’єднаними  зусиллями. Завдяки такому формату збільшується можливість розвивати підприємницьку еко-систему на рівні міст в Україні.
Кінцевий термін подання заявки – 8 жовтня 2018 року. Додаткова інформацію 
про гранти, аплікаційна форма та рекомендації щодо подання заявки міститься 
за посиланням http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/creative-spark/fund.
Аплікантів, заявки яких будуть відібрані, повідомлять про результати 
до 22 жовтня 2018 року.
З питаннями щодо заявки та програми Creative Spark звертайтесь: creative.spark@britishcouncil.org. Мова спілкування – англійська.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner