Навчально-ознайомчий тур «Соціальне підприємництво: Альтернатива чи копія класичного бізнесу? Досвід Німеччини»

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету міської ради повідомляє:
Фонд Східна Європа у співпраці з німецькою Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. оголошує Конкурс на участь в 5-денній навчально-ознайомчій поїздці на тему соціального підприємництва до Федеративної Республіки Німеччина. Навчально-ознайомчий тур «Соціальне підприємництво: Альтернатива чи копія класичного бізнесу? Досвід Німеччини» проходитиме 
23-28 вересня 2018 року у м. Берлін.
До участі у конкурсі запрошуються діючі соціальні підприємці, експерти/тренери у сфері соціального підприємництва та регіональні представники влади з Донецької, Харківської, Одеської та Луганської областей, які відповідають за напрям розвитку соціального підприємництва у регіоні, 
а також учасники попередніх навчальних заходів, проведених у рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний інструмент вирішення питань суспільного розвитку». Всього буде відібрано 14 учасників. Соціальним підприємцям та експертам, які постраждали внаслідок військових дій у Донецькій та Луганській областях, а також, які працюють над створенням нових робочих місць для внутрішньо переміщених осіб, людей, які постраждали від війни (колишні військові, переселенці та інші) та для людей і молоді з інвалідністю, і які реагують у інновативний спосіб на соціальні актуальні виклики сьогодення, буде надаватися перевага при відборі.
В рамках навчально-ознайомчої поїздки буде організовано ряд візитів 
та зустрічей з діючими соціальними підприємцями Німеччини, що представляють різні сфери та організаційні форми; з представниками громадських організацій, хабів та соціальних банків, які підтримують сферу соціального підприємництва, 
а також політичними діячами та консалтинговими компаніями, що відповідають за розвиток соціального підприємництва у Німеччині. Окрема частина програми буде присвячена темі соціального шкільного/молодіжного підприємництва.
Учасники навчально-ознайомчої поїздки повинні добре володіти інформацією щодо ролі, викликів та стану розвитку соціального підприємництва 
в Україні та, при можливості, в Європі і бути готовими робити короткі виступи 
з даної тематики, активно долучаючись до роботи у воркшопах, дискусіях 
та інформаційних обмінах, ділитися власним досвідом роботи у сфері соціального підприємництва в Україні.
Усі витрати на переліт (Київ – Берлін – Київ) та проживання учасників у Берліні в еко-готелі включно зі сніданком, а також  добові кошти на харчування (обід та вечеря) у Берліні покриватимуться організаторами. Виліт та приліт відбувається з аеропорту Бориспіль. Витрати на проїзд до Києва учасники покривають самостійно.
Протягом візиту буде забезпечено синхронний переклад на українську мову. Проте, для полегшення прямої комунікації з німецькими колегами, очікується, що учасники матимуть знання англійської мови на розмовному рівні.
Для участі у конкурсі необхідно надіслати:
1.    Детальне резюме/біографію українською мовою та описом діяльності 
в якості соціального підприємця, експерта/тренера у даній сфері або представника регіональної влади, відповідального за сферу соціального підприємництва. Також вказати в резюме про досвід участі в інших українсько–німецьких чи німецьких заходах та програмах.
2.    Короткий мотиваційний лист (на півсторінки) щодо Вашої участі у поїздці. Окремо у листі просимо зазначити імена та контакти двох людей зі сфери бізнесу, влади або недержавного сектору, які зможуть дати для вас рекомендації.
3.    Коротке есе (максимум на 2 сторінки) на тему бачення перспектив соціального підприємництва в Україні та Європі.
Останній термін подання заявок – 22 липня 2018 року. Заявки надсилати на електронну пошту oshavarova@eef.org.ua з поміткою у темі листа “Конкурс для участі в навчально-ознайомчій поїздці”. Розгляд заявок буде здійснюватися незалежною радою експертів. Рішення щодо участі у поїздці буде прийняте 
до 31 липня 2018 року. Програма та усі робочі/підготовчі документи навчально-ознайомчої поїздки будуть надіслані відібраним учасникам.
Умови конкурсу викладені за посиланням: http://se.eef.org.ua/node/51. Питання щодо оголошення цього конкурсу можуть бути надіслані 
у письмовій формі Ользі Шаваровій, координатору програм Фонду Східна Європа, електронною поштою на адресу: oshavarova@eef.org.ua.
Захід проводиться в рамках проекту «Соціальне підприємництво, як інноваційний інструмент вирішення питань суспільного розвитку», який реалізується Фондом Східна Європа в партнерстві з ChildFund Deutschland e.V. та є частиною комплексної програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення внутрішньо переміщених осіб до активних учасників процесу», яка фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner