“До уваги суб’єктів, що здійснюють діяльність у сфері туризму на території Лиманської ОТГ.


Про участь у грантовому конкурсі COSME: сталий розвиток туризму.
Туризм є важливим сектором економіки в Європейському союзі (далі – ЄС). Відповідно до пріоритетів Європейської комісії, дії, запропоновані в рамках цього конкурсу, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності та стійкості сектора туризму і збільшення його внеску в економічне зростання і створення робочих місць в ЄС та країнах, що беруть участь у Програмі ЄС COSME. Заходи, зокрема, спрямовані на поліпшення бізнес-середовища для туристичних підприємств за рахунок розширення соціально-економічних і ринкових знань та обміну передовим досвідом.
Загальна мета грантового конкурсу – сприяти сталому розвитку туризму
і розширенню можливостей малого та середнього підприємництва в сфері туризму за допомогою транснаціонального співробітництва і передачі знань.
Конкретна мета конкурсу – розробка та впровадження транснаціональних і міжсекторальних схем підтримки для створення потенціалу для стійкого зростання малого та середнього підприємництв в секторі туризму.
Загальний бюджет грантового конкурсу: 5 000 000 євро на 5-7 проектів від потенційних заявників (консорціумів). Максимальний бюджет грантового конкурсу на 1 проект: 1 000 000 євро на 1 консорціум. Покриття бюджету грантового конкурсу: 75 % - Єврокомісія, 25 % - члени консорціуму.
Строк фінансування та дії гранту: 25-36 місяців.
Консорціум повинен складатись не менше як з 5, і не більше як з 10 учасників, що представляють не менше як 5 країн-учасників Програми ЄС COSME.
Потенційні учасники повинні бути повністю або частково віднесені до державного або приватного сектора. Організації приватного сектору повинні бути створені належним чином та зареєстровані відповідно до національного законодавства.
Заявники повинні бути юридичними особами, що утворюють консорціум, а саме:
- некомерційні організації (приватні чи державні);
- неурядові організації;
- органи державної влади та їхні мережі чи асоціації на європейських, міжнародних, національних, регіональних рівнях та на місцевому рівні, або організації, що діють від імені органу державної влади, відповідального за діяльність Асоціації сфери туризму, економічних справ, промисловості, підтримки бізнесу або суміжних галузей;
- міжнародні організації;
- приватні та прибуткові організації, включаючи мікро-, малі та середні підприємства, що здійснюють діяльність у сфері туризму та підтримки бізнесу;
- торгово-промислові палати;
- навчальні та освітні заклади, включаючи університети та науково-дослідні центри, що займаються туризмом та підтримкою бізнесу.
Кінцевий строк подачі грантової заявки: 24 жовтня 2019 року, 17:00:00
(за брюссельським часом).
Більш детальна інформація про грантовий конкурс знаходиться за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/54958/.
Додаткові запитання щодо грантового конкурсу, запит на участь у інформаційних вебінарах, запит на отримання новин міжнародних проектів можна надіслати через коротку форму зворотнього зв’язку: http://bit.ly/2KDdNeF.
Додаткові запитання щодо грантового конкурсу обробляють Олександр Бабій, Консультант з розробки і реалізації програм та донорської координації Офісу розвитку МСП при МЕРТ; Андрій Ремізов, головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономрозвитку.”

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner