Управління освіти, молоді та спорту міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

 

Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лиманської міської ради Донецької області.
Вимоги до посади:
-    практичний психолог: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня магістра або освітньо - кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю  «Психологія», стаж роботи за фахом  не менше 3  років.
-    вчитель – логопед: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня магістра або освітньо- кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Дефектологія», «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», стаж роботи за фахом  не менше 3  років.
-    вчитель- дефектолог: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня магістра або освітньо- кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Дефектологія», «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», стаж роботи за фахом  не менше 3  років.
Перелік документів:
-    Копія паспорту громадянина України;
-    Письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі
-    Копію трудової книжки
-    Копію документа про вищу освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
-    Письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.  Прийом документів здійснюється в управлінні освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради протягом 30 календарних днів з  дня  опублікування оголошення,  в місцевій газеті «Зоря», за адресою: вул. Незалежності, 15, м. Лиман.
За додатковою інформацією з питань  проведення конкурсу та надання пакету документів звертатися до інспектора з кадрів управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради (Інна Володимирівна Шевченко) за телефоном: 0953697502

Порядок проведення конкурсу на зайняття посади педагогічних працівників комунальної установи «інклюзивно – ресурсний центр» лиманської міської ради донецької області

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner