Цимідан
Петро Федорович

Лиманський міський голова


Автобіографія

Цимідан Петро Федорович, народився 31 січня 1949 року в Білгородської області.
Трудову діяльність розпочав одразу після закінчення школи помічником бурильника, бурильником, майстром геологорозвідувальної експедиції.
У 1983 році закінчив Дніпропетровський гірничий інститут за кваліфікацією «Гірничий інженер».
У 1985 року був призначений на посаду головного інженера Центральнодонбаської геологорозвідувальної експедиції міста Горлівка Донецької області.
У 1987 року переведений в місто Донецьк на посаду заступника головного інженера виробничого об’єднання «Укрвуглегеологія».
У 1991 року по 1997 року працював на посаді заступника генерального директора цього об’єднання, а потім генеральним директором.
З 1997 року був головою правління Акціонерного товариства «Агротехніка» міста Донецьк.
У 2000 році закінчив Таврійську державну агротехнічну академію по спеціальності «Механізація сільського господарства».
З 2002 року до обрання міським головою в 2015 р., працював на посаді директора філії «Донецькагролізінг» Національної Акціонерної Компанії «Украгролізінг».
Нагороди і почесні звання: Повний кавалер Почесного знаку «Шахтарська слава»; орден «Знак пошани» Міністерства аграрної політики України; «Почесна відзнака» Української Православної Церкви; медаль «Лідер національного бізнесу» в Міжнародному Академічному Рейтингу популярності «Золота фортуна»; почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства».
Член ради громадської організації «Громадянський рух «Вместе»».
Депутат Донецької обласної ради 1998-2002 р.р. та 2010-2015 р.р.
Одружений. Двоє дітей: донька та син.

 

Офіційна пошта:
rada@krliman.gov.ua

Графік прийому громадян:

кожного понеділку місяца. Запис на особистий прийом  з 8.00 до 10.00 (у день прийому).
Час прийому: з 10-00 до 12-00.

тел. 4-12-44

Декларація про майно, доходи витрати і забов'язання фінансового характер міського голови Цимідана Петра Федоровича за 2015 рік

Декларація про майно, доходи витрати і забов'язання фінансового характер міського голови Цимідана Петра Федоровича за 2016 рік

Декларація про майно, доходи витрати і забов'язання фінансового характер міського голови Цимідана Петра Федоровича за 2017 рік

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner