Туристична Лиманщина

Сьогодні на Лиманщину часто прямують гості, одні з котрих давно знають про чудові місця для відпочинку, а інші - в рамках різноманітних проєктів та візитів, організованих для обміну досвідом стосовно соціально-економічного розвитку. Але усіх їх вражає «зелений потенціал» громади.

Ліси, озера, річки, впорядковані села, активні мешканці - одним словом, у Лиманщини є все, що потрібно для розвитку туризму.

В цьому розділі зібрано весь презентаційний матеріал, який демонструє туристичні можливості громади і, підкреслюючи її особливості, розкриває сторінки історії, розповідає про традиції, повідомляє про сучасне і дає змогу складати плани на майбутнє.

Вже зараз кожен може відправитись у віртуальну подорож Лиманщиною та обрати місця, які захоче відвідати особисто, чи події, учасником яких вирішить стати.

Промо-ролик знято в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Економічна підтримка Східної України”.

Для допитливих туристів, кого цікавить історія та краєзнавство, особливі чи нетипові об’єкти тощо зусиллями фахівців підготовлено деталізовану туристичну мапу Лиманщини з позначенням таких місць.

Віртуальна подорож Лиманщиною Travelbox VR

Йдучи в ногу з сучасними технологіями, надаємо кожному відчути ефект особистої присутності і зануритись в віртуальні панорами Лиманського краю Донеччини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://travelbox.in.ua/lymanshchina/

Інтерактивний Туристичний Путівник, який відкриває туристичні принади донецької Лиманщини, допоможе зорієнтуватися в виборі пропозицій та послуг, а ще розповідає про унікальні місця краю і популяризує дбайливе ставлення до природного середовища.

Завантажити путівник

З питань співпраці та комунікації звертатись до головного спеціаліста відділу культури і туризму Лиманської міської ради
Могильної Марини Анатоліївни
Тел. +38 050 930 25 14

З питань фахової допомоги по розвитку внутрішнього туризму звертатись до фахівців Туристичної Лиманщини

 

Запрошуємо мандрувати Лиманщиною!

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner