СБУ інформує

 

Україна переживає час трагічних викликів і випробовувань, яких, мабуть, вистачило б на кілька поколінь.
Обдуривши і прирікши на злиденне існування свій народ, якому відведено роль безапеляційно любити свого вождя, агресор в черговий раз намагається приборкати і зламати непокірного «молодшого брата». Для цього своїми «гуманітарними конвоями» цинічно завозить в Україну смерть і голод, а вивозить награбоване народне добро, надав у руки бандита маргінала зброю і направив її проти своїх братів і сестер, значна частина яких вже давно недоїдає і опинилася на межі гуманітарної катастрофи.
За цей час ми зрозуміли, що війна не буває красивою й естетичною. Війна - це ненависть, сльози і смерть. Війна - це невимовний біль втрат... друзів, близьких, рідних... А ще ця війна змусила нас навчи¬тись відрізняти жертовність від жертвоприношення, переосмислити сформовані роками мирного конформізму поняття, усвідомити цінність для держави і суспільства життя кож¬ної людини, кожного громадянина.
Бо ця війна зробила багатьох наших співвітчизників заручни¬ками жахливих обставин і лягла важким хрестом на їхні душі і сумління - чимало їх опинилося у полоні щедро посіяної зрадниками та агресором цинічної брехні і паніки, страху перед смертельним і добре підготовленим ворогом.
Чи важлива для України свобода і гідність цих простих людей? Хто вони? Зрадники, злочинці чи жертви обману і маніпуляцій, яких внесено до списку «відьом» для полювання? Чи не цього домагається ворог? Чи не цим він лякав українців на Донбасі і в Криму задовго до початку агресії доведеними майже до досконалості технологіями?
Хто має простити, як любляча мати, помилки заблукалих дітей? Чи є у них інша матір, яка розкаже правду про жахливі злочини путінського режиму, що за гаслами «русского мира», удаваної свободи і слов'янської єдності стоять цинізм і брехня, вбивство і грабунки, голод і знищення, а жодна ідея хворої людини не вартує дитячої сльози, бо історія, навіть якщо її ретельно «пере-писувати», для агресора і вбивці закінчується однаково?
Усвідомлюючи це, співробітники Служби безпеки України ведуть наполегливу роботу у рамках спеціальної програми «На тебе чекають вдома» з повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовились від участі у НЗФ т.зв. «ДНР/ЛНР».
Вона розповсюджується на осіб, які готові добро¬вільно відмо¬витись від участі у терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України; не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах; мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на користь України.
Підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань «ДНР/ЛНР» передбачені в межах чинного законодавства України.
Можна багато говорити про програму, її успіхи та поразки, здобутки та прорахунки, проте, з результатами цієї роботи української спецслужби змушені рахуватися самовпевнені путінські чекісти та їхні маріонетки на тимчасово окупованих територіях.
Переконані, що ця робота і надалі сприятиме відновленню історичної справедливості, утвердженню нетерпимості до будь-яких проявів насильства, наближає Україну до відновлення її територіальної цілісності, утвердження миру і злагоди у суспільстві.
На війну важко іти, а ще важче повертатися із неї. Відкинь страх і розгубленість, розчарування і біль - повертайся додому! На Тебе чекають додому.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner