Міні-птахоферма

П.І.Б. переможця Загальна сума підтримки,тис. грн В т.ч. з бюджету ОТГ Кількість робочих місць,од.
По проекту Фактично створено
Пєсков Сергій Генадійович 500.0 250.0 4 4
Результат реалізації проекту Сума фінансової підтримки — 500,0 тис.грн, в тому числі з бюджету ОТГ 250,0 тис.грн. Укладена угода від 12 липня 2017 року за № 6. Термін дії угоди  до 01 серпня 2019 року. Протягом строку реалізації проекту було укладено 6 додаткових угод на зміни в плані реалізації проекту.
У двох орендованих приміщеннях смт. Ямпіль проведено монтаж автоматичної системи напування, кормління та  вентиляції в приміщенні для дорощування молодняка птиці, монтаж 5-ти брудерів для вирощування добового молодняка бройлерів до 2-х тижневого віку. встановлено 2 котли опалення  Проведена повна ревізія та заміна електрообладнання, системи водозабезпечення. Укладено договір на ветеринарне обслуговування з управлінням Держпродспоживслужби в м. Лиман. Придбано та встановлено генератор, холодильну камеру за власні кошти. 
Проведена реєстрація потужностей в Лиманському управлінні ДПСС .
Працевлаштовано 4-х робітників. 
З початку реалізації проекту вирощено та реалізовано на м’ясо 21000 голів бройлерів живою масою 58,8 тонн. Обсяг реалізованої продукції склав 1999,2 тис.грн.
На момент проведення обстеження у двох приміщеннях птахоферми проводиться вирощування молодняка бройлерів в кількості 2000 голів.
Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner