Доступні ліки

Згідно Постанови КМУ від 09.11.2016 року №863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів» Урядовою  Програмою «Доступні ліки» передбачено з 01 квітня 2017 року відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет П типу, бронхіальну астму.
Згідно переліку лікарських засобів, які підлягають відшкодуванню, вартість  медикаментів за рахунок хворого незначна або безкоштовно
Для одержання медикаментів хворі повинні звернутися до сімейних лікарів, які здійснюють виписку пільгових рецептів  з відміткою «Підлягає  відшкодуванню».
Відпуск медикаментами за пільговими рецептами з відміткою «ПІДЛЯГАЄ ВІДШКОДУВАННЮ» проводиться аптеками:
«ГАЛЕНИКА»:
аптечний пункт за адресою вул.Незалежності, 64-А – поряд з Центром;
«РОСТОК»:  
мікрорайон «Південний»                                                                                                                            
Аптека №1 вул.Івана Лейко, 20 (поряд з магазином    «1000»)
Аптека №3 вул.Привокзальна, 19-Д/2 (торговий комплекс «Арбат»),
Аптечний пункт №1 і №2  вул.Гасієва, 36а,
мікрорайон «Північний»
Аптека №2 вул.Колхозна, 1(район ринку) ,
Аптечний пункт №3   вул.Незалежності, 64 (поряд з кабінетом окуліста ЦРЛ).
Аптека №4 вул.Пушкіна, 1/6 (Торговий комплекс «Арбат»),
 
Виписка рецептів почата з 12.04.2017.
До аптек і аптечних пунктів «РОСТОК» просимо звертатись для одержання  медикаментів по відшкодуванню з 03.05.2017 р.

Інформація щодо оновленого
реєстру препаратів  Урядової Програми «Доступні ліки»

На прикінці липня 2017 року Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь Урядової Програми «Доступні ліки» та які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом П типу та бронхіальною астмою можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою.
До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробники країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю. Нагадаємо, що раніше у програмі брали участь 157 препаратів.
У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет ІІ типу, 4 – бронхіальну астму у порівнянні з попередніми місяцями.
Урядова програма «Доступні ліки» почала діяти на території Лиманської ОТГ з квітня 2017 року. За цей час пацієнти отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми на 270,8 тис.грн бюджетних коштів.
Лише за липень лікарі виписали майже 2 тисячі рецептів на лікарські засоби за програмою «Доступні ліки». Загалом за час існування програми від квітня 2017, 3623 пацієнта скористалися 8971 таких рецептів.
Нагадаємо, що для того, щоб взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеках з позначкою «Доступні ліки».

Інформація про виконання Урядової Програми «Доступні ліки» по КЗ «Лиманський ЦПМСД ім.М.І.Лядукіна» станом на 19.05.2017

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner