АТО

Центр допомоги учасникам АТО
На підставі підпункту 5 пункту 4 Указу Президента України від 18 березня 2015 року № 150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» (із змінами), з метою активізації роботи по забезпеченню надання учасникам антитерористичної операції допомоги з вирішення питань, пов’язаних з їх лікуванням, реабілітацією та соціальною адаптацією, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» в Донецькій області створено Центр допомоги учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації.
Основними завданнями Центру є:
1. збір, обробка інформації щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, а також сімей, члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції;
2. моніторинг стану вирішення проблемних питань учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, а також сімей, члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції;
3. сприяння облдержадміністрації в здійсненні повноважень щодо соціальної підтримки, медичної та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції і членів їх сімей.
Адреса: м. Краматорськ, площа Миру, 2, каб. 404.
Гаряча лінія: 0800-750-103
Телефони Центру:
+38 066 809-98-48
+38 073 424-14-82
+38 096 119-65-66
Графік роботи: робочі дні з 9-00 до 17-00
E-mail: don.chw.ato@gmail.com
Веб-сайти: http://doncentr-help-ato.blogspot.com/, https://www.facebook.com/doncentr.ato
Корисні посилання:
ГО Всеукраїнська правозахисна організація “Юридична Сотня” – об’єднання юристів, адвокатів та волонтерів-правників, які забезпечують правовий захист захисників України, надаючи безкоштовні юридичні консультації та персональний супровід учасникам АТО та їх сім’ям.
 

До уваги учасників антитерористичної операції.
Постановою КМУ від 12 липня 2017 року № 497 зі змінами, затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та/або учасників Революції Гідності. Він передбачає укладання трьохсторонньої угоди між реабілітаційним закладом, особою та управлінням соціального захисту населення. При цьому кожен учасник АТО має право самостійного вибору реабілітаційного закладу для проходження психологічної реабілітації.
Для отримання реабілітаційних послуг учаснику АТО потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) та подати наступні документи:
1) заяву, складену в довільній формі;
2) копію посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;
3) копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.
Постраждалі учасники Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.
Під час подання копій, особа надає також оригінали цих документів.
На даний час до управління соціального захисту населення Лиманської міської ради надійшли документи про готовність надання послуг із психологічної реабілітації від ТОВ «Санаторію «Токарі», який розташований в Сумській області, м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96 та ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторія «Оризонт», який розташований в Одеській області, Білгород-Дністровчький, смт. Сергіївка, вул.. Гагаріна, 1а. З умовами проживання та харчування, переліком послуг психологічної реабілітації даного санаторію можна ознайомитись безпосередньо в управлінні.
Також нагадуємо, що згідно постанови КМУ від 23 серпня 2016 р. № 528 учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності відшкодовується вартість проїзду до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад.
За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення: м. Лиман, вул. Л. Українки, 20а, каб. 11, тел. 4-25-93.

До уваги учасників АТО, ООС  членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб
Відповідно до змін, внесених до постанови КМУ від 27 грудня 2017 року № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб» (далі – Порядок) до отримувачів послуг із психологічної реабілітації відносяться учасники антитерористичної операції, особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, постраждалі учасники Революції Гідності, члени сімей загиблих (померлих) таких осіб, яким установлено один із таких статусів:
•    учасника бойових дій - відповідно до пунктів 19-21 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (далі - Закон), також дружина (чоловік) такої особи;
•    особи з інвалідністю внаслідок війни - відповідно до пунктів 10-14 частини другої статті 7 Закону, також дружина (чоловік) такої особи;
•    учасника війни - відповідно до пункту 13 статті 9 Закону, також дружина (чоловік) такої особи;
•    постраждалого учасника Революції Гідності - відповідно до статті 16-1 Закону, також дружина (чоловік) такої особи;
•    особи, на яких поширюється чинність Закону, - відповідно до абзаців четвертого - восьмого та чотирнадцятого пункту 1 статті 10 Закону.
Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг або його законний представник звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються:
•    копія посвідчення (засвідчена підписом особи), що підтверджує наявність одного із статусів, визначених абзацами другим - шостим підпункту 2 пункту 2 Порядку;
•    копія документа (засвідчена підписом особи), що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (у разі відсутності у посвідченні ветерана війни посилання на норму Закону, відповідно до якої установлено статус);
•    копія свідоцтва про шлюб (для отримувачів послуг, зазначених в абзаці сьомому підпункту 2 пункту 2 Порядку).
Під час подання копій, особа надає також оригінали цих документів.
    Також нагадуємо, що постановою КМУ від 23 серпня 2016 р. № 528 передбачене відшкодування витрат на оплату проїзду постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб до суб’єктів, що надають послуги із психологічної реабілітації, для проходження психологічної реабілітації та назад.

Перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації:
1)    ДП "Південь курорт-Сервіс" "Орізонт",Одеська обл, сел. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а;
2)    ТОВ "Санаторій Токарі", Сумська обл, м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96;
3)    ТОВ "Пансіонат "Ірбіс", Херсонська обл, м. Скадовськ, вул. Поповича, 1;
4)    ДП "Санаторій "Верховина", Закарпатська обл., Міжгірський р-он, с. Сойми;
5)    ТОВ "ДОЗСТ"Подільський Артек", Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Лісна, 1;
6)    ДП "Клінічний санаторій "Карпати", Закарпатська обл., Мукачівський р-он., c.Карпати,1;
7)    ТОВ "Санаторій "Борисфен", Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Будівельників, 7;
8)    Відділення "Санаторій "Світанок" ДП "СКК "Моршинкурорт", Львівська обл., м. Моршин, вул. Джерельна, 2;
9)    Медичний центр "Нові Санжари" НГУ, Полтавська обл., Новосанжарський р-он, смт. Нові Санжари, пров. Курортний, 44;
10)    ДП "Клінічний санаторій імені Горького", Одеська обл., м. Одеса, Фонтанська дорога, 165;
11)    ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські Мінеральні води», Харківська обл., Дергачівський р-он, с-ще Березівське, вул. Березівська, 1;
12)    ТОВ «Примор’я» на базі санаторію ім. С.Лазо, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Набережна, 3;
13)    ДП санаторій «Джерельний», Львівська обл., Дрогобицький р-он, с. Модричі, вул. Тустановицька, 1А;
14)    Санаторій «Золота Нива», Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Чорноморська,16;
15)    Клінічний санаторій "Великий Луг" ПРаТ "Приазовкурорт", вул. Ленська, 45, м. Запоріжжя.
За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення: м. Лиман, вул. Л. Українки, 20а, каб. 11, тел. 4-25-93.

Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції

Соціальний захист сімей загиблих волонтерів та добровольців, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил)

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Краснолиманського міського управління юстиції у Донецькій області повідомляє:                                                                                                              

Роз’яснення щодо порядку витребування та отримання громадянами, які проживають на тимчасово окупованій території України, документів про реєстрацію актів цивільного стану та деяких інших документів, що стосуються їх особистих та майнових прав та інтересів, від компетентних органів іноземних держав

У зв’язку із чисельними зверненнями громадян, що проживають на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь, окремі райони, міста, селища і села Донецької та Луганської областей), щодо отримання від компетентних органів іноземних держав документів з питань реєстрації актів цивільного стану (витягів, повторних свідоцтв тощо), а також документів про освіту, трудовий стаж та інших документів, що стосуються особистих та майнових прав та інтересів громадян, Міністерство юстиції роз’яснює таке.

Можливість витребування відповідних документів через органи юстиції передбачена статтею 14 Конвенції СНД про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року, яка застосовується у відносинах України з Республікою Білорусь, Азербайджанською Республікою, Республікою Узбекистан, Російською Федерацією, Республікою Казахстан, Республікою Таджикистан, Республікою Вірменія, Киргизькою Республікою, Республікою Молдова, Грузією та Туркменістаном, а також двосторонніми договорами України з Грузією, Республікою Узбекистан, Чеською Республікою, Республікою Кіпр, Угорщиною, Республікою Македонія, Республікою Болгарія, Турецькою Республікою, Румунією, Монголією, Китайською Народною Республікою, Литовською Республікою, Латвійською Республікою, Естонською Республікою, Республікою Польща, Грецькою Республікою, Корейською Народно-Демократичною Республікою та Соціалістичною Республікою В’єтнам.

Щодо витребування та отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану

Органи реєстрації актів цивільного стану та територіальні органи юстиції Міністерства юстиції України позбавлені можливості здійснювати свої функції на тимчасово окупованій території України.

У зв’язку з цим, особи, які проживають на такій території, для витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану можуть, заповнивши анкету, що міститься у додатку 1 до цього роз’яснення, звернутися до Міністерства юстиції України поштою на адресу: 01001, м. Київ, вул. Городецького 13, або на електронну адресу: themis@minjust.gov.ua, або до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України.

Якщо документ запитується з Китаю, Греції, Кіпру, Македонії чи Туреччини, до анкети слід додавати її переклад на офіційну мову відповідної держави або на англійську мову.

Отримати запитуваний документ заявник може особисто у визначеному ним в анкеті відділі державної реєстрації актів цивільного стану, обраному з переліку, розміщеного у підрубриці «Відділи державної реєстрації актів цивільного стану» рубрики «Для фізичних осіб» веб-сайту Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України (http://ddr.minjust.gov.ua/).

Оскільки надіслання поштової кореспонденції на тимчасово окуповану територію унеможливлено, отриматиінформацію про надходження до Міністерства юстиції України від іноземних органів юстиції документівщодо актів цивільного стану громадяни, які проживають на тимчасово окупованій території, можуть за телефоном +38 (044) 233-64-75 або скориставшись інформацією, розміщеною у підрубриці «Щодо документів, що очікуються від компетентних органів іноземних держав громадянами, які проживають на тимчасово окупованій території України» рубрики «До уваги громадян!» веб-сайту Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України (http://ddr.minjust.gov.ua ).

Про надходження таких документів до обраного заявником відділу державної реєстрації актів цивільного стану можна дізнатися за номером телефону цього відділу, розміщеного у підрубриці «Відділи державної реєстрації актів цивільного стану» рубрики «Для фізичних осіб» веб-сайту Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України (http://ddr.minjust.gov.ua/).

За телефоном +38 (044) 233-64-75 можна отримати інформацію про документи про реєстрацію актів цивільного стану громадян, що надійшли до Міністерства юстиції України з-за кордону у 2014-2015 роках у відповідь на звернення громадян, які проживають на тимчасово окупованій території. Одночасно пропонуємо громадянам повідомляти назву відділу державної реєстрації актів цивільного стану, у якому особа бажає отримати запитуваний документ.

Документи, які запитуються на підставі двосторонніх договорів України про правову допомогу та правові відносини з Молдовою, Литвою, Латвією, Естонією, Польщею, Грецією, КНДР та В’єтнамом громадяни отримують особисто виключно через дипломатичне представництво або консульство відповідної держави в Україні, як це передбачено міжнародними договорами із зазначеними державами.

 

Додаток 1

АНКЕТА

для истребования документов о государственной регистрации актов гражданского состояния с территории государств – членов СНГ, Грузии и стран Балтии

№ п/п

ВОПРОСЫ

ОТВЕТЫ

1.

Наименование документа, который подлежит истребованию

 

2.

Фамилия, имя, отчество лица (лиц), на которого истребуется документ (фамилия, имя, отчество указываются на момент регистрации акта гражданского состояния)

 

3.

Дата (число, месяц, год) и место рождения (город (селение), район, область, край, республика, государство) лица (лиц), на которого (которых) истребуется документ.

 

4.

Место регистрации акта гражданского состояния (наименование органа ЗАГС)

 

5.

Дата регистрации акта гражданского состояния. Номер записи акта гражданского состояния (если он известен заявителю)

 

6.

Фамилия, имя, отчество родителей (если истребуется документ о рождении)

 

7.

В связи, с чем истребуется документ

 

 

О ЗАЯВИТЕЛЕ

 

8.

Фамилия, имя, отчество

 

9.

Наименование и реквизиты документа, удостоверяющего личность гражданина Украины (серия, номер, дата выдачи, кем выдан)

 

10.

Отношение к лицу, на которое истребуется документ (родство, свойство и т.д.)

 

11.

Контактный электронный адрес

 

12.

Контактный мобильный телефон

 

13.

Отдел ЗАГС, выбранный заявителем для получения документа

 

* Сообщаю также следующие дополнительные сведения, которые будут полезны для поиска записи акта гражданского состояния (в случае, если неизвестно место регистрации акта гражданского состояния, может указываться место жительства на момент регистрации акта гражданского состояния):

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

  • _____________________ 20__ г. ____________________

(подпись заявителя)

 

Додаток 2

ЗАЯВЛЕНИЕ

об истребовании документов об образовании, трудовом стаже и других документов, касающихся личных и имущественных прав и интересов граждан

 

№ п/п

ВОПРОСЫ

ОТВЕТЫ

1.

Наименование документа, который подлежит истребованию

 

2.

Фамилия, имя, отчество лица, на которого истребуется документ (в случае, если в истребуемых документах указана другая (девичья) фамилия)

 

3.

Адрес и наименование предприятия (в случае истребования документов о трудовом стаже) или учебного заведения (в случае истребования документов об образовании)

 

4.

В связи, с чем истребуется документ

 

 

 

О ЗАЯВИТЕЛЕ

 

5.

 

Фамилия, имя, отчество

 

 

6.

Наименование и реквизиты документа, удостоверяющего личность гражданина Украины (серия, номер, дата выдачи, кем выдан)

 

7.

Контактный электронный адрес

 

8.

Контактный телефон

 

9.

Главное территориальное управление юстиции Министерства юстиции Украины, выбранное заявителем для получения истребуемых документов, либо адрес для направления истребуемых документов (указывается адрес за пределами временно оккупированной территории Украины)

 

 

*Дополнительно предоставляю информацию и копии документов, которые будут полезны для истребования необходимых документов и информации (копия трудовой книжки, копия документа об образовании и т.п.):

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

  • _____________________ 20__ г. ____________________

(подпись заявителя)

 

 

Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Однак за змістом ст. 36 Земельного кодексу України земельні ділянки для городництва можуть надаватися в оренду громадянам або їхнім об’єднанням із земель державної або комунальної власності. Тож учасник бойових дій (члени його сім’ї) не можуть набути у власність земельну ділянку для городництва, а лише в оренду.

При цьому, учасник АТО (члени його сім’ї), як і будь-який громадянин України, має право набути безоплатно у власність земельну ділянку у порядку, визначеному ст.ст. 116, 118, 121 Земельного кодексу України.

Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам відповідно ст. 121 Земельного кодексу України

1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

 а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

 б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

 в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

 г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

 ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

 д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

 2. Розмір земельних ділянок, що передаються безоплатно громадянину для ведення особистого селянського господарства, може бути збільшено у разі отримання в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).

 3. Розмір земельної ділянки, що передається безоплатно громадянину у власність у зв'язку з набуттям ним права власності на жилий будинок, не може бути меншим, ніж максимальний розмір земельної ділянки відповідного цільового призначення, встановлений частиною першою цієї статті (крім випадків, якщо розмір земельної ділянки, на якій розташований будинок, є меншим).

Водночас звертаємо увагу, що в ч. 4 ст. 116 Земельного кодексу України встановлено, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання.

Отже, за умови не реалізації дотепер свого права на безоплатну приватизацію земельних ділянок учасник АТО (члени його сім’ї) мають можливість здійснити це в порядку, передбаченому чинним земельним законодавством.

З метою отримання земельної ділянки у власність військовослужбовець звертається з заявою (клопотанням) до:

а) відповідного Головного управління Держгеокадастру в області за місцем розташування земельної ділянки, якщо бажана земельна ділянка відноситься до земель сільськогосподарського призначення державної власності;

б) відповідної сільської (селищної) або міської ради, якщо бажана земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту;

в) відповідної районної державної адміністрації чи обласної державної адміністрації (якщо районна державна адміністрація відсутня), у випадку якщо бажана земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту та не відноситься до земель сільськогосподарського призначення державної власності

Варто зауважити, що чинним законодавством України не встановлено територіальних обмежень щодо реалізації громадянами свого права на безоплатну приватизацію земельних ділянок, тобто відсутні норми, відповідно до яких такі особи мають право реалізувати правомочність на безоплатну приватизацію лише в межах визначеної адміністративно-територіальної одиниці (наприклад, в якій вони зареєстровані). Тобто громадянин України, зареєстрований в одній області, має право подати заяву (клопотання) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність до Головного управління Держгеокадастру у будь-якій іншій області.

До заяви (клопотання) про отримання у власність земельної ділянки учаснику АТО необхідно обов’язково додати наступні документи:

- належним чином завірена копія 1,2,11 сторінок паспорту громадянина України;

- належним чином завірена копія ідентифікаційного коду фізичної особи платника податків;

- викопіювання з кадастрової карти (плану), на якому зазначено бажане місце розташування земельної ділянки;

- документ, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідку).

За результатами розгляду заяви (клопотання) приймається рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється відповідно до статті 26 Закону України “Про землеустрій” суб’єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою у строки, що обумовлюються угодою сторін, але не більше 6 місяців. Відповідний орган, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність у місячний строк з дня отримання погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приймає рішення про затвердження проекту землеустрою відповідно до статті 186-1 Земельного кодексу України, щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність.

 

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

МІСЬКРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У МІСТІ КРАСНОМУ ЛИМАНІ ТА

КРАСНОЛИМАНСЬКОМУ РАЙОНІ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

АЛЬБОМ-АТЛАС

з резервування земельних ділянок для учасників антитерористичної операції

на території Краснолиманського району Донецької області

Інформація стосовно забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками на території Краснолиманського району (станом на_________2016 року).

п/п

Назва адміністративно-територіальної одиниці (сільська,селищна) рада, місто районного значення)

Кількість учасників

АТО

Загальна площа зарезервованих земельних ділянок

з них

Для будівництва і обслуговування жилогобудинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Для ведення садівництва

Для дачного будівництва

Для ведення особистого селянського господарства

Кількість учасників АТО, які звернулися із заявою / клопотанням про отримання земельної ділянки

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

м. Лиман

-

1,4

1,4

0

0

0

-

2

м. Лиман (Рідкодубівська сільська рада)

-

1,9

1,9

0

0

0

-

3

м. Лиман (Рідкодубівська сільська рада)

 

2,4569 та 2,9757

0

0

0

2,4569 та 2,9757

-

4

м. Лиман (Дробишевська сільська рада)

-

13,0101; 13,0432 та 11,6737

 

 

 

 

 

5

м. Лиман (Шандриголівська сільська рада)

-

38,638

0

0

0

38,638

-

 

Разом

-

85,0976

-

-

-

85,0976

-

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner