Архівні документи

Архівний відділ виконавчого комітету Лиманської міської ради
Архівний відділ виконавчого комітету Лиманської міської ради забезпечує реалізацію державної політики у сфері архівної справи і діловодства на території міста, координує діяльність органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності з питань архівної справи та діловодства, забезпечує формування Національного архівного фонду документами, що мають місцеве значення, здійснює їх облік та зберігання.
Після створення об'єднаної територіальної громади з центром в місті обласного підпорядкування — Лиман у 2015 році 12 сільських та селищних рад ліквідовано шляхом приєднання до Краснолиманської міської ради. Архівним відділом від ліквідованих сільських та селищних рад прийнято на зберігання документи НАФ у кількості 1335 одиниць збереження, погосподарські книги - 2055 од. збереження та документи з кадрових питань - 1735 справ.
В березні 2016 року Краснолиманську міську раду було перейменовано в Лиманську міську раду.

Обсяг фондів:
- 38 фондів — документальні матеріали постійного строку зберігання на 12582 справи за 1943-2017 роки;
- 89 фондів — складають документи з особового складу ліквідованих підприємств, організацій, установ об’єднаної територіальної громади на 13586 справ за 1943-2015 роки.
    Архівний відділ надає методичну та консультативну допомогу підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності з питань архівної справи і діловодства:
- проведення експертизи цінності документів;
- підготовки положень про архівні підрозділи і експертні комісії, інструкцій з діловодства;
- складання номенклатур справ, описів справ, історичних довідок, актів про вилучення документів до знищення;
- підготовки та передавання справ на державне зберігання;
- організації користування архівними документами.
    Трудовий архів:
- приймає та забезпечує зберігання документів з особового складу і управлінську документацію, строки зберігання якої не закінчились, ліквідованих установ і підприємств міста;
- за запитами юридичних та фізичних осіб видає архівні довідки, копії, витяги з документів щодо підтвердження трудового стажу та заробітної плати колишніх працівників ліквідованих підприємств;
- надає консультативно-методичну допомогу з питань діловодства та архівної справи відповідальним за архівні підрозділи та діловодство установ та підприємств у зоні свого комплектування.
Графік роботи архівного відділу
час роботи: 8-00 — 16-30
обідня перерва: 12-00 — 12-30
прийом громадян: кожний вівторок, четвер

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner