Людина Року

 

Андруник Дмитро Михайлович- директор ТОВ “АПФ “Ставки”;
Холіч Антон Андрійович - тракторист Фермерського господарства “Темп”
Васильченко Альона Анатоліївна - начальник виробничої лабораторії ТОВ “Краснолиманський комбікормовий завод”.

 

Резванова Катерина Вікторівна - керівник зразкової хореографічної студії “Каприз” (ЦКД м. Лиман);
Пелипенко Тетяна Олександрівна — директор Центру культури і дозвілля сел. Ставки;
Діденко Любов Григорівна — керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва міського будинку культури “Відродження” смт. Дробишеве.

 

Коваленко Михайло Олексійович - старший оглядач вагонів 6 розряду структурного підрозділу «Лиманське вагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Кравчук Сергій Васильович - слюсар з ремонту рухомого складу 5 розряду автоконтрольного пункту Лиман структурного підрозділу «Покровське вагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Шевченко Юлія Анатоліївна - оглядач вагонів 4 розряду структурного підрозділу «Лиманське вагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»

 

Воловод Лариса Миколаївна - старший електромеханік дільниці структурного підрозділу «Лиманська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Корчагін Валентин Анатолійович - старший електромеханік дільниці структурного підрозділу «Лиманська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Рибалко Сергій Андрійович - старший електромеханік дільниці структурного підрозділу «Лиманська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»

 

Аверін Сергій Анатолійович - старший електромеханік (електропостачання) дільниці І групи структурного підрозділу «Лиманська дистанція електропостачання» регіональна філія «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Гордієнко Роман Вікторович - електромонтер контактної мережі 6 розряду структурного підрозділу «Лиманська дистанція електропостачання» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Клімов Віктор Іванович - електромеханік (тягової підстанції) дільниці І групи структурного підрозділу «Лиманська дистанція електропостачання» регіональна філія «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»

 

Діброва Тетяна Андріївна - інженер - технолог 3 категорії структурного підрозділу «Станція Лиман» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Постельняк Вікторія Вікторівна - начальник центру станційного технологічного з оброблення поїзної інформації та перевізних документів структурного підрозділу «Станція Лиман» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Руденко Олександр Юрійович - складач поїздів 6 розряду структурного підрозділу «Станція Лиман» структурного підрозділу «Станція Лиман» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»

 

Бабаков Микола Іванович - провідник пасажирського вагона (у поїздах приміського сполучення) структурного підрозділу «Лиманське моторвагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Конопкін Віталій Юрійович - помічник машиніста електропоїзда структурного підрозділу «Лиманське моторвагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Слєпченко Ігор Леонідович - бригадир (звільненому) підприємств залізничного транспорту 6 розряду структурного підрозділу «Лиманське моторвагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»

 

Сухобрус Любов Борисівна - технік 2 категорії дільниці з поточного утримання колії № 1 структурного підрозділу «Лиманська дистанція колії» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Лавренко Наталія Станіславівна — технік 2 категорії дільниці з поточного утримання колії № 3 структурного підрозділу «Лиманська дистанція колії» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Шмуля Андрій Геннадійович - ремонтник штучних споруд 4 розряду дільниці з поточного утримання земляного полотна та штучних споруд структурного підрозділу «Лиманська дистанція колії» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»

 

Мірошніченко Андрій Олексійович - машиніст електровоза структурного підрозділу «Лиманське локомотивне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Портненко Тетяна Олександрівна - технік - технолог І категорії структурного підрозділу «Лиманське локомотивне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Худолій Артем Анатолійович - майстер локомотивного депо дільниці І групи структурного підрозділу «Лиманське локомотивне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»

 

Барабаш Олександр Іванович — голова вуличного комітету мікрорайону “Лісний”;
Гузенко Олександр Олексійович - голова мікрорайону “Ставки”;
Капшук Олена Василівна - голова мікрорайону “Щурове”.

 

Паршин Олександр Володимирович - майстер структурного підрозділу «Лиманське локомотивне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»;
Останіна Анна Олександрівна - учениця Лиманської ЗОШ № 4, голова Молодіжної Ради Лиманської ОТГ;
Слєпцов Данило Володимирович - учень Лиманської ЗОШ № 2,заступник голови Молодіжної Ради Лиманської ОТГ;

 

 

Діденко Андрій Валерійович - Фізична особа-підприємець;
Максименко Ганна Вікторівна - Фізична особа-підприємець;
Синяк Оксана Вікторівна - Фізична особа-підприємець.

 

Ігнатенко Ольга Миколаївна - вчитель англійської мови Лиманської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
Куковська Тетяна Федорівна - вчитель фізики Лиманського навчально-виховного комплексу “гімназія - загальноосвітньої школа І ступеня”;
Барабаш Любов Миколаївна - директор Шандриголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

Сериця Лариса Валентинівна - лікар, медичний директор Комунального некомерційного підприємства “Лиманська центральна районна лікарня”;
Місик Микола Володимирович — лікар ортопед-травматолог, Науково-дослідного інституту травматології та ортопедії;
Мацегора Галина Григорівна - лікар загальної практики, Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини смт. Новоселівка, КНП “ЦПМСД” Лиманської міської ради.

 

Мошенський Костянтин Миколайович - майстер дільниці Лиманського ВУВКГ КП “Компанія “Вода Донбасу”;
Голощапов Павло Васильович - електрогазозварник V розряду аварійно-ремонтної бригади ділянки № 2 ВО “Лимантепломережа” Обласного комунального підприємства Донецьктеплокомуненерго;
Кашин Михайло Сергійович - прибиральник територій Комунального підприємства “Лиманський “Зеленбуд””;

 

Сєрокурова Світлана Вадимівна - медична сестра Лиманського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів;
Сушко Надія Володимирівна - начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Лиманської міської ради;
Войтова Надія Павлівна — інспектор з кадрів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Лиман.

 

Резніков Олександр Олександрович - голова громадської організації “Лиманська місцева організація ВФСТ “Колос”;
Дерев’янко Павло Михайлович - інструктор Фізкультурно-спортивного клубу “Локомотив”, Заслужений тренер України з кікбоксингу WKA;
Самойлов Василь Якович - тренер - викладач Лиманської дитячо-юнацької спортивної школи;

 

Маркова Дарина Андріївна - учениця Торського навчально-виховного комплексу;
Погребняк Альбіна Олександрівна - учениця Лиманського навчально-виховного комплексу “Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня”;
Макаров Олександр Вадимович - учень Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
Тендітна Поліна Миколаївна - учениця Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;
Леонтьєва Софія Юріївна - учениця Шандриголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner