Журавльова О. В.

 

Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці ЗСУ та Нацгвардії! Шановні захисники! Щиро вітаю Вас з Днем українського добровольця! 
14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Рішення про його відзначення було прийнято 17 січня 2017 року Постановою № 1822 Верховної Ради України «Про встановлення Дня українського добровольця». Саме цього дня 2014 року кілька сотень добровольців, відправилися на схід для захисту України від окупантів. Добровольці за покликом свого серця стали на захист рідної землі, її суверенітету та територіальної цілісності.
Саме завдяки їх мужності, патріотизму вдалося зупинити агресора й дати змогу мобілізувати сили в тилу та озброїти армію. Ми повинні бути вдячні бійцям, які відіграли значну роль у протистоянні на Сході України, бійцям, які пройшли запеклі бої, для яких вони стали останніми. В цей день схилимо голови перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок:  Володимир Бражник, Геннадій Запара, Сергій Карпо, Ростислав Проньков, Дмитро Красногрудь. Пам'ять про них завжди жива в наших серцях.
Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю відданою службою і героїчними вчинками доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий віддати своє життя за Батьківщину. Переконаний, що ці важкі для нашої країни роки загартували нас і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у наш народ. 
Шановні добровольці, ми схиляємо голови перед Вашим подвигом і самопожертвою. Висловлюємо щиру вдячність Вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, слугують Вам міцним тилом і оберігають Ваше життя щирими молитвами.
Бажаю всім добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.
І нехай нарешті запанує мир на нашій землі.   Слава Україні!
 

Міський голова О.В. Журавльов 
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner