Звернення міського голови Журавльова О. В. з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

 

Шановні земляки!
Щороку 22 червня, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, український народ шанує світлу пам’ять мільйонів, життя яких забрала Друга світова війна.
Саме цього дня 80 років тому розпочалася війна. Квітуча й прекрасна українська земля була знищена: на руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл, з яких 250 спалено вщент, знищено 16,5 тисяч промислових підприємств, 18 тисяч лікувальних закладів, 33 тисячі навчальних закладів. Але найжахливішими були людські втрати – це близько 9 мільйонів українців. Ці страшні цифри - життя майже кожного п’ятого українця. 
Війна не оминула жодної родини, накоїла страшної біди, спричинила неймовірні людські втрати, руїни та спустошення у країні. 
Болісні спогади про ті жахливі часи ніколи не минуть, вони завжди залишаться в наших серцях. Із покоління в покоління вони передаються і залишаються у величному й неймовірному подвигу нашого народу, який пройшов жахливими дорогами війни та вистояв у ті зловісні роки. 
У цей скорботний день ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найстрашнішого й найбільшого в історії людства збройного конфлікту.
Але знову на українській землі проливається кров, гинуть люди, руйнуються міста. І знову наші мужні захисники, взявши приклад зі своїх героїчних дідів та прадідів, стали на захист своєї рідної землі, виборюють свободу та захищають територіальну цілісність Батьківщини. Щиро вірю в мужність та незламність наших захисників, в вільне та щасливе майбутнє України. 
З невимовним болем та жалем, схилимо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.
 

Міський голова О.В. Журавльов 
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner