Журавльова О. В.

 

Шановні мешканці громади!
Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають Всеукраїнський день пам’яті захисників Донецького аеропорту.
Оборона Донецького аеропорту тривала з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. 242 дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі окупантів відстоюючи невеличку частину, але все ж таки української землі.
При обороні Донецького аеропорту, загинуло понад 200 українських захисників, поранено більше 500 чоловік. За час оборони аеропорту, з травня 2014 року по січень 2015 року, в його захисті по ротації взяли участь понад 2,5 тисячі військових і добровольців.
Оборона Донецького аеропорту золотими буквами вписана в сучасну героїчну історії боротьби українського народу за територіальну цілісність та державний суверенітет.
Приклад українських воїнів, що захищали Донецький аеропорт назавжди залишиться взірцем мужності та героїзму, на яких виховуватимуться майбутні покоління українських патріотів.
За стійкість і незламність, за здатність захищати українську землю до останньої краплі крові українських захисників Донецького аеропорту назвали "кіборгами".

«Люди встояли – не витримав бетон» – найвлучніша фраза, яка облетіла весь світ, фраза про “кіборгів” - героїв, які вистояли 242 дні мужньо обороняючи аеропорт. Герої, які стали символом мужності та відданості ідеалам вільної та незалежної України.
То ж ми не маємо права забувати про подвиги наших героїв, українських воїнів, які захищали й зараз мужньо захищають нашу країну, її територіальну цілісність та суверенітет!
Шануймо пам'ять українських синів, які віддали свої життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі!

Міський голова    О.В. Журавльов
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner