Відділ агропромислового розвитку Лиманської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку з функціональними повноваженнями бухгалтерський та кадровий облік, діловодство:

 

Вимоги до претендента: громадянство України, закінчена повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 3 років, вільне користування персональним комп’ютером, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, досконале володіння державною мовою.
Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
- заповнену особову картку  з відповідними додатками; 
- дві фотокартки розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту;
- відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї (електронна декларація за 2018 р.);
- копію паспорта громадянина України;
- додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Інформація про конкретні функціональні обов’язки та умови оплати праці надаються відділом агропромислового розвитку додатково. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.  Лиман, вул. Незалежності, 46, 4 поверх, каб. № 403. Телефон для довідок: 4-11-43.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner