Медицина

Адреса: 84401, м. Лиман, вул. Незалежності, 64

 Краснолиманський центр первинної медико-санітарної допомоги ім. М. І. Лядукіна.       

 Головний лікар ЦПМСД – Чалий Юрій Миколайович, тел. – 4-10-87.

Створений ЦПСМД для надання первинної медичної допомоги населенню, що дозволить наблизити якісну кваліфікаційну амбулаторну медичну допомогу до кожної сім’ї та людини за місцем її проживання, перебування.

До складу Краснолиманського центру первинної медико-санітарної допомоги входять структурні підрозділи:

- амбулаторії загальної практики-сімейної медицини селищ Кіровськ, Дробишеве, Новоселівка, Ямпіль, Шандриголове, сел. Рубці, Торське, Нове, мікрорайону «Заводський» м. Лиман, міська амбулаторія; 

- фельдшерські пункти сел Терни, Ямполівка, Іллічівка, Крива Лука, Закотне, Олександрівка, Лозова, Яцьке, Карпівка, Зелена Долина, Рідкодуб, Ставки, Колодязі, Діброва, Щурове, Старий Караван.

Населення м. Лиман обслуговується в міській амбулаторії, яка знаходиться в приміщенні колишнього неврологічного відділення та амбулаторією мікрорайону «Заводський».

При міській амбулаторії працює денний стаціонар,   фізіотерапевтичний кабінет - на другому поверсі колишньої дитячої поліклініки, клінічна лабораторія - на першому поверсі колишньої дитячої поліклініки.

Реєстратура центру первинної медико-санітарної допомоги розташована в колишньому неврологічному відділенні, куди переведені амбулаторні картки населення м.Красний Лиман із реєстратури центральної районної лікарні. Телефон  реєстратури – 4-11-65. За цим номером можна викликами лікаря на дім, з’ясувати графік роботи дільничного терапевта, відкласти талон на прийом до лікаря.

У центрі первинної медико-санітарної допомоги працюють дільничний терапевт, дільничний педіатр, сімейні лікарі.

Вузькі лікарі (ЛОР, окуліст, невропатолог, хірург) працюють  в консультативно-діагностичному  відділенні ЦРЛ.

Населення сел і селищ району повинні звертатися до сімейного лікаря своєї амбулаторії загальної практики сімейної медицини за направленням на прийом до вузьких лікарів.

Населення міста Лиман може звертатися до вузьких спеціалістів без направлення від лікарів центру первинної медико-санітарної допомоги до тих пір поки дільничні терапевти, дільничні педіатри пройдуть спеціалізацію за фахом сімейної медицини.

Пацієнт має право обирати лікарі з надання первинної медико-санітарної допомоги (лікаря загальної практики сімейної медицини, дільничного терапевта, дільничного педіатра)  у встановленому законодавством порядку для чого необхідно  звернутися до адміністрації центру первинної медико-санітарної допомоги та написати заяву.

Лікування в денному стаціонарі центру первинної медико-санітарної допомоги  члени Міської лікарняної каси  продовжують одержувати в установленому порядку.

При центрі первинної медико-санітарної допомоги працює пункт невідкладної допомоги для надання медичної допомоги хронічним хворим на дому, який також виконує призначення в стаціонарах на дому. Для виклику фельдшера пункту невідкладної медичної допомоги  необхідно  дзвонити  до диспетчера за телефоном 4-14-49.

При наявності питань просимо звертатися до адміністрації  центру первинної медико-санітарної допомоги за телефонами 4-10-87, 4-14-35.

 

Головний лікар Краснолиманської ЦРЛ – Демидова Вікторія Вікторівна
2 поверх, кабінет № 9 
приймальні дні – понеділок, середа, четвег з 8-00 до 16-00,
телефон – 06261-4-24-04, 4-12-42.
Офіціний сайт www.crb-kraslim.at.ua
e.mail: kraslimglavvrach@ukr.net
Факс- (06261)4-14-04.
Заступник головного лікаря з лікувальної справи – Сериця Лариса Валентинівна
 2 поверх, кабінет № 8
приймальні дні – вівторок, п’ятниця з 8-00 до 16-00
телефон 4-10-03
 
Ліцензія МОЗ України на медичну практику – серія АГ №600071 з 03.05.2012
Ліцензія Державного комітету України з питань контролю за наркотиками – серія АВ № 586778 з 07.10.2011

84400, м. Лиман, пров. Грушевського, 28
 
Завідувач  - 
тел./факс (06261)4-15-33
 
Підстанція функціонує в режимі цілодобового чергування. 
Прийом звернень від населення за екстреною медичною допомогою ведеться диспетчерською службою згідно затверджених  правил виклику бригади швидкої медичної допомоги за телефонами:
103
4-15-43
24-67
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner