Відділ надання адміністративних послуг виконавчого комітету Лиманської міської ради

Адреса

84406, Україна, Донецька область, м. Лиман, вул. Незалежності, 46
 

Графік роботи

понеділок - п'ятниця
 

7.30 - 16.00

Телефон

(06261)4-12-70, 4-14-40, 4-10-67

Email

cnap.krliman@gmail.com

Основними завданнями центру є:

- організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

- спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

- забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Центр надання адміністративних послуг у виконавчому комітеті Лиманськоїї міської ради (скорочена назва – ЦНАП) – це постійно діючий робочий орган в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктами надання адміністративних послуг.
Адміністративна послуга – результат здійснення владних повноважень суб'єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов'язків такої особи відповідно до закону.
Суб'єкт звернення – фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг.
Суб'єкт надання адміністративної послуги – орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

На виконання Закону України «Про адміністративні  послуги» прийнято рішення Краснолиманської міської ради від 17.05.2013 № 6/23-2280 «Про створення Центру надання адміністративних послуг у виконавчому комітеті Краснолиманської міської ради Донецької області» з 01.07.2013 року функціонує центр надання адміністративних послуг.   Центр створено на базі Єдиного дозвільного центру, який, в свою чергу,  став складовою частиною  адмінцентру.
Рішенням Краснолиманської міської ради від 17.05.2013 р № 6/23-2280 затверджено «Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Лиманської міської ради», 26.02.2015 рішенням № 6/39-3290 затверджено «Регламент Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Лиманської міської ради», 24.12.2013 рішенням Краснолиманської міської ради № 6/27-2783 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються в Центрі  надання адміністративних послуг виконавчого комітету Лиманської міської ради» затверджено перелік адміністративних послуг.
Надання відомостей з Державного земельного кадастру через відділ надання адміністративних послуг виконавчого комітету Лиманської міської ради здійснюється згідно угоди від 15.12.2014 р. № 246 “Про співробітництво між Міськрайонним управлінням Держземагенства у м. Лиман Лиманського району Донецької області та Краснолиманською міською радою в сфері надання адміністративних послуг.” також налагоджено співпрацю з Інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю в Донецькій області.  
Протягом 2016 року адміністраторами Центру зареєстровано 4272 звернення, що в 1,3 рази більше ніж за 2015 рік.
Порушень термінів розгляду заяв, надання адміністративних послуг, видачі документів дозвільного характеру  в 2016 році не зафіксовано.
У грудні 2015 року була надана заявка на участь у конкурсному відборі об'єднаних територіальних громад для створення центрів надання адміністративних послуг, який впроваджує Проект Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва “GIZ” “Реформа управління на Сході України”. В січні 2016 року   нашу громаду відібрано для участі у наступному етапі реалізації конкурсу. Очікувана сума фінансування складає 820,0 тис. грн.
Рішенням виконавчого комітету Лиманської міської ради № 100 від 16.03.2016 р. вирішено облаштувати Центр надання адміністративних послуг  на І поверсі адміністративної будівлі міської ради, в зв'язку з цим виникла необхідність вивільнити кабінети, які знаходяться на І поверсі і перенести їх на ІІ та ІІІ поверхи. Рішенням виконавчого комітету Лиманської міської ради № 131 від 01.04.2016 р. делеговані функції замовника робіт та  одержувача коштів на проведення робіт для капітального ремонту ІІ та ІІІ поверху адміністративної будівлі Лиманської міської ради з розробкою проектно-кошторисної документації Східному філіалу Державного підприємства “Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний  інститут “НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ”. Був укладений договір на розробку проектно-кошторисної документації №02-04.16/ПКД від 26.04.2016 р.

Рішенням 7/8-242 від 25.03.2016 р. внесені зміни до “Заходів щодо забезпечення завдань Програми економічного і соціального розвитку м. Красний Лиман на 2016 рік” та виділені кошти з міського бюджету для капітального ремонту адміністративного приміщення з розробкою проектно-кошторисної документації в сумі 599,3 тис.грн.    
Рішення міської ради від 21.04.2016 №7/9-313 доповнено “Програму економічного і соціального розвитку м. Лиман на 2016 рік” розділом 13 “Перелік проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Лиманської об'єднаної територіальної громади”.
Рішенням міської ради від 21.04.2016 №7/9-340 затверджений перелік інфраструктурних об'єктів, які планується реалізувати у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад - першочерговим заходом є розбудова та удосконалення ЦНАП, на це планувались кошти в сумі  5080,0 тис. грн.
18.05.2016 р. на засіданні виконавчого комітету прийняте рішення про делегування функції замовника робіт та одержувача коштів Краматорському управлінню капітального будівництва Краматорського міськвиконкому на проведення робіт для капітального ремонту І поверху адміністративної будівлі Лиманської міської ради з розробкою проектно-кошторисної документації.
22.06.2016 р. № 2648 експертною організацією ТОВ “Експертиза МВК” м. Київ  пройшов експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту “Капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул. Незалежності, 46 в м. Лиман для розташування ЦНАП” - позитивно. За результатами розгляду кошторисної документації і зняття зауважень встановлено, що зазначена документація, яка враховує обсяги робіт, передбачені робочим проектом, складені відповідно до вимог ДСБУ Б Д 1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”.
Загальна вартість проекту склала 5584,9 тис. грн. З них:
- 3876,5 тис. грн  капітальний ремонт І поверху адміністративної будівлі Лиманської міської ради (субвенції з державного бюджету);
- 872,3* тис. грн  забезпечено офісними меблями, оргтехнікою (Проект Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва “GIZ” “Реформа управління на Сході України”);
- 588,5 тис. грн   капітальний ремонт ІІ та ІІІ поверху адміністративної будівлі Лиманської міської ради з розробкою проектно-кошторисної документації (місцевий бюджет);
- 247,6 тис. грн закупівля меблів, техніки, канцелярії (місцевий бюджет).
Капітальні роботи по ЦНАПу завершені.
*В зв'язку з тим, що GIZ тільки розпочав процедури закупівель офісних меблів та оргтехніки, термін облаштування оновленого Центру надання адміністративних послуг подовжується.
    
Начальник відділу надання
адміністративних послуг                         М.М.Ройко

 

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner