Відділ житлово-комунального господарства виконавчого комітету Лиманської міської ради

Адреса

84406, Україна, Донецька область, м. Лиман, вул. Незалежності, 46
 

Графік роботи

понеділок - п'ятниця
 

7.30 - 16.00

Телефон

(06261) 4-18-57

Основні напрямки діяльности:
Відділ житлово-комунального господарства  забезпечує на території Краснолиманської міької ради реалізацію державної політики у сфері житлово-комунального господарства, насамперед щодо організації і здійснення заходів з його реформування.
Аналіз стану  житлово-комунального господарства та надає пропозиції  до проекту місцевого бюджету щодо фінансування міських програм розвитку житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою.
Прийняття участі в організації виконання державних програм, розробленні і реалізації місцевих програм у сфері житлово-комунального господарства, будівництва, подання місцевих програм соціально-економічного розвитку щодо поліпшення  рівня комунального обслуговування населення та благоустрою.
Забезпечення додержання підприємствами, установами та організаціями міста,  які надають житлово-комунальні послуги, вимог нормативно-правових актів. Забезпечує координацію діяльності відповідних структурних підрозділів органів, а також роботу підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства.

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner