Про затвердження правил приймання стічних вод від споживачів у каналізаційну мережу м. Красний Лиман Донецької області

від 01.11.2011.

Проект рішення Про затвердження правил приймання стічних вод від споживачів у каналізаційну мережу м. Красний Лиман Донецької області

Аналіз впливу регуляторного акту Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету міської ради « Про затвердження Правил приймання стічних вод від споживачів у каналізаційну мережу   м.Красний Лиман Донецької області».

Звіт про результати відстеження результативності регуляторного акту Звіт про результати відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету міської ради « Про затвердження Правил приймання стічних вод від абонентів у каналізаційну мережу   м.Красний Лиман Донецької області»

Оприлюднення проекту регуляторного акту Про затвердження Правил приймання стічних вод від споживачів у каналізаційну мережу   м.Красний Лиман Донецької області

Звіт про результати відстеження результативності регуляторного акту Звіт про результати відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету міської ради « Про затвердження Правил приймання стічних вод від абонентів у каналізаційну мережу   м. Красний Лиман Донецької області»

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner