Новини спорту

Відкрита Першість Лиманської ОТГ з паеурліфтингу
27 листопада  в залі важкоатлетичних видів спорту  дитячо-юнацької спортивної  школи м. Лиман  пройшла  відкрита першість   Лиманської ОТГ  з  пауерліфтингу .  Участь у змаганнях взяли  вихованці  ДЮСШ м. Лиман та команда  громадської організації  «Асоціація важкоатлетичних видів спорту м. Лиман». Змагання пройшли у  5 вагових категоріях : до 46 кг, 56 кг, 66 кг, 74 кг, 93 кг, 83 кг. Переможцями відповідно до категорій стали :  Зинов`єв Антон,  Парфьонов  Олександр,  Слізченко  Аким,  Мамченко  Дмитро,  Ніколенко Андрій.
Гень  Денис  виступав за правилами  змагань серед спортсменів  з вадами опорно-рухового апарату та виконав норматив ІІ спортивного розряду.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів Кривинець Руслану Василівну та Муравльова Владислава Володимировича.

Традиційний турнір з гирьового спорту пам’яті Рокочого О.О. серед юнаків, юніорів та дівчат Лиманської ОТГ
27 листопада 2020 року на  спортивній базі Торського НВК відбувся Традиційний турнір з гирьового спорту пам’яті Рокочого О.О. серед юнаків, юніорів та дівчат Лиманської ОТГ. Участь в ньому взяли 14 спортсменів. Організатори змагань : громадська організація «Лиманська місцева організація ВФСТ «Колос», управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради.
Рєзнікова Аліна – 3 місце.
Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями, переможці  - призами.
Вітаємо!

Першість зі скелелазіння
26 листопада 2020 року в смт. Новоселівка проводилася Першість зі скелелазіння ДЮСШ м. Лиман, в якої брали участь учні відділення скелелазіння ДЮСШ м. Лиман.  Змагання оцінювались по трьом дисциплінам: швидкість, складність та болдерінг. В швидкості І місце зайняв Єрьоменко Владислав, ІІ місце – Корінева Діана. В важкості І місце зайняла Ярошенко Каріна, ІІ місце – Корінева Діана. В болдерінгу І місце виборола Ярошенко Каріна, ІІ місце – Какадій Володимир. Підготував спортсменів тренер-викладач ДЮСШ м. Лиман Гайдуков Д.М..