Конкурс Шаблон-Challenge

 

Конкурс покликаний залучити юристів, менеджерів, консультантів, дослідників та усіх охочих до створення шаблонів документів (договорів, листів, заяв, актів, скарг тощо), які сприятимуть упорядкуванню юридичного досвіду та впровадженню електронного документообігу на підприємствах України та за кордоном. 
Кожен учасник конкурсу повинен додати 10 шаблонів до 01.09.2019. Виграє учасник, який зробив шаблони, що максимально відповідатимуть всім нижчезазначеним критеріям. Шаблони, що не повністю відповідають даним вимогам, можуть бути допущені до публікації на сайті за рішенням конкурсної комісії. Шаблони, що не відповідають вимогам, участі у конкурсі не приймають. При оцінці шаблонів будуть враховуватися всі критерії відбору. Авторам допущених шаблонів буде виплачуватися роялті у розімірі 25 % від продажу шаблонів. Головний приз – подорож на море на двох.
Критерії відбору:
-    якість (відповідність усім вимогам законодавства та практики діловодства, відсутність одруків, коректність заповнення тощо),
-    складність (багатомовність, врахування позиції ДФС та судової практики тощо, формування допоміжних документів до основного документу (наприклад рахунок, акт до договору) тощо),
-    гнучкість (здатність відповідати різним комерційним вимогам, передоплата, розстрочка, післяплата тощо),
-    практичність (зручність і зрозумілість для користувача).
Для участі необхідно:
-    Зареєструватися на сайті ІнСтаКо www.instaco.com.ua
-    Додати свої дані в реєстр контрагентів. Створити договір з ІнСтаКо, зберегти його, підписати своїм кваліфікованим електронним підписом 
та відправити (поділитись) на vyurchak@instaco.com.ua. Підписаний договір від імені ІнСтаКо надійде протягом 5 робочих днів.
-    Рекомендовано: переглянути вебінари проекту. 
-    Створити в своєму особистому кабінеті 10 шаблонів та направити адміністратору.
-    Створити акт приймання-передачі твору (в договорі з ІнСтаКо), записавши в акті назви усіх шаблонів, які Ви відправили адміністратору. Акт приймання-передачі твору зі сторони ІнСтаКо буде підписаний тільки якщо шаблон буде прийнятий до публікації на сайті ІнСтаКо.
Приймаючи участь у конкурсі, Учасник цим передає ТОВ “ІнСтаКо” всі виключні майнові права на використання створених ним Шаблонів. 
ТОВ “ІнСтаКо” виплачує Учаснику винагороду за створення шаблону, який відповідає вищезазначеним критеріям у вигляді роялті у розмірі не менше 25% від продажу шаблонів створених учасником. Виплата авторської винагороди здійснюється шляхом безготівкового розрахунку в національній валюті України по банківських реквізитах, вказаних в договорі протягом 10 днів місяця, наступного за місцяцем, в якому були транзакції з продажу шаблону. 
Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/53810/.
Дедлайн – 01 вересня 2019 року.
Із запитаннями можливо звертатися за телефоном +38 (063) 7886291 Інна, +38 (097) 7381788 Ірина, або на електронну адресу info@instaco.com.ua
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner