Шановні жителі Лиманщини!


12 квітня увесь світ відзначає 58-у річницю однієї з найбільших подій в історії людства - першого пілотованого польоту в космос.
Свято, яке підкреслює нестримну жагу людського роду до опанування нових знань.
Перший політ людини в космос відкрив нову еру в історії людства, зробивши фантастичну мрію про позаземні подорожі реальної. Це послужило ще більш стрімкому розвитку науки і розширило горизонти людської свідомості.
Підкорення космосу завжди було головною мрією людини. Ми пишаємося тим, що цю мрію втілював у життя і наш земляк — льотчик-космонавт Кизим Леонід Денисович. “Зоряний син” Лиманщини зробив три польоти в космос, провівши на орбіті загалом 375 днів – більше року. Вперше у світовій практиці вподовж одного польоту Л. Кизим здійснив 6 виходів у відкритий космос.
12 квітня 1961 року назавжди змінило нашу цивілізацію, розпочавши нову сторінку історії здобутків людини та цілу епоху прогресу. День підкорення космічних висот нагадує кожному: лише наполегливою працею, терпінням та вірою у себе — долаються будь-які перешкоди!
Шановні земляки!
Прийміть мої вітання з Всесвітнім днем авіації та космонавтики!
Бажаю усім міцного здоров’я, впевненості, чистого та ясного неба, і, звичайно, натхнення та щастя — неосяжних розміром, як і космічні простори. Нехай Ваші помисли будуть такими чистими як небо, вчинки такими ж яскравими, як далекі космічні зірки, а життя щасливим та довгим, як сам всесвіт!

Міський голова  П.Ф.Цимідан

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner