До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!


Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні запрошує малі та середні підприємства Донеччини та Луганщини взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2018», яка відбудеться у Львові 1-2 листопада 2018 року на стадіоні «Арена Львів» в рамках XVIII Міжнародного економічного форуму «Львівщина — хаб можливостей!»

 «Схід-Експо 2018» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Посольства США в Україні, урядів Японії, Польщі та у партнерстві з Львівською обласною радою, Львівською обласною торгово-промисловою палатою, а також Львівською, Донецькою та Луганською обласними державними адміністраціями.

Про «Схід-Експо 2018»

Центральною подією «Схід-Експо 2018» стане виставка-презентація підприємств зі Сходу, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів пошуку партнерів та клієнтів з Заходу України, Польщі та інших країн ЄС, і встановлення нових ділових та комерційних відносин. Крім того, підприємці та гості зможуть відвідати панельні дискусії, презентації та тематичні секції, присвячені економічним та інвестиційним перспективам Львівської, Донецької та Луганської областей.

 Взяти участь можуть власники малого та середнього бізнесу (МСБ), які готові розширити ринки збуту, бажають встановити нові ділові зв'язки та отримати конкурентні переваги. Учасники зможуть удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному, національному рівні та дізнатися про експортні можливості до країн ЄС.

 Цей захід для тих, хто хоче та готовий вивести свою компанію на новий рівень. Керівники, власники бізнесу, інвестори, представники міжнародних організацій і влади, високопосадовці та лідери громад з усієї країни зберуться у Львові на «Схід-Експо 2018», щоб розширити та зміцнити ділові зв’язки між Донеччиною, Луганщиною та іншими регіонами України. Близько 100 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, в тому числі сільськогосподарські товари, соляні вироби, IT-технології, 3D-принтери, глиняні печі, кераміка, одяг та ековироби. Учасники також матимуть унікальну можливість відвідати пленарні засідання XVIII Міжнародному економічному форумі за наступними тематиками:

   «Нова промислова політика України - результат економічних реформ»

   «Монетарна політика - фінансова база індустріалізації»

   «Експортна стратегія Львівщини: нові можливості промислового зростання»

   «Високотехнологічні інвестиції - можливості та переваги Львівщини»

   «Львівський промисловий ХАБ – можливості майбутнього»

   «Аграрна Львівщина в експортних потоках світу»

   «Туристичний Маркетплейс Львівщини»

   «Львівщина – транспортно-логістичний ХАБ»

   «Єврорегіон Карпати: нова форма інтеграції Україна – ЄС»

   «Формула енергонезалежності»

Умови участі :

 Участь у «Схід-Експо 2018» для підприємств є безкоштовною. ПРООН бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення малогабаритного обладнання/продукції, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтерсіті, соціальних мережах, на радіо та білбордах). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються.

Формати участі :

1. Підприємство бере участь у виставці, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2х2 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання XVIII Міжнародного економічного форуму

2. Підприємство надає інформацію для каталогу виставки приймає участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання XVIII Міжнародного економічного форуму.

3. Підприємство бере участь у B2B переговорах та відвідує пленарні засідання XVIII Міжнародного економічного форуму.

4. Підприємство бере участь у B2B переговорах.

5. Підприємство відвідує пленарні засідання XVIII Міжнародного економічного форуму.
Контактна особа з боку ПРООН – пан Іван Мукомел, адреса електронної пошти: ivan.mukomel@undp.org, тел.: +38 (095) 205 19 00.

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner