Ярмарок вакансій

Дата: 
20.09.2013

Однією з найбільш популярних форм оперативного підбору персоналу залишається проведення ярмарків вакансій, що є ефективною допомогою роботодавцям у підборі працівників та безробітним у пошуку роботи. Їх мета - сприяння зайнятості населення та задоволення кадрових потреб роботодавців, підвищення рівня поінформованості населення про напрямки діяльності служби зайнятості та соціальні послуги, що вона надає, посилення соціального партнерства у сфері зайнятості та формування активної поведінки громадян на ринку праці.

Вже традиційним щороку восени стало проведення Краснолиманським міським центром зайнятості Ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості. Не винятком став і цей рік. Так, 20 вересня в приміщенні Будинку науки та техніки Локомотивного депо в рамках Загальнообласного ярмарку вакансій та професій для молоді відбувся черговий Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, організований міським центром зайнятості.

Всіх присутніх на початку заходу привітав начальник відділу взаємодії з роботодавцями Краснолиманського міського центру зайнятості Письменний В.Ю., який побажав безробітним знайти гідну роботу, а також висловив подяку роботодавцям, які вже довгий час співпрацюють із центром зайнятості. Володимир Юрійович розповів про ситуацію на місцевому ринку праці, професії та посади, які користуються стабільним попитом, ознайомив присутніх з новаціями Закону України «Про зайнятість населення».

На ярмарку були присутні представники Відділкової лікарні Ст. Красний Лиман ДП «Донецька залізниця», ПП «Полімін-Донбас», ФОП Жувак С.М., представник навчального закладу «Краснолиманське професійно-технічне училище» та ЗМІ. З метою пошуку роботи ярмарок вакансій відвідало 57 незайнятих громадян та безробітних. Під час заходу роботодавці провели презентації своїх підприємств, надали особам, які шукають роботу, розширену інформацію про вакансії, умови праці, її оплату, графік роботи, провели співбесіди та запросили на довгоочікувану роботу. Шукачі роботи мали змогу самостійно ознайомитись з представленими на стендах вакансіями м. Красний Лиман та Донецької області, а підібравши вакансію, запропоновану підприємством-учасником ярмарку, одразу ж могли поспілкуватись із потенційним роботодавцем.

Велику увагу приділили молоді, якій розповіли про методи пошуку роботи та техніку співбесіди з роботодавцем, про здобуття робітничих професій за сприянням служби зайнятості, презентували заклад «Краснолиманське професійно-технічне училище» та проінформували про можливість працевлаштування на нові робочі місця з наданням роботодавцям компенсацій єдиного страхового внеску.

Проведення таких заходів дозволяє сподіватись на вирішення кадрових проблем для роботодавців та вирішення проблеми безробіття для населення міста.

DSCN0830DSCN0844